Wpis z mikrobloga

Jak nauczyć mojego debilnego psa, ze jak ją ciśnie sraka, to żeby #!$%@? zawyła czy szczeknela, a nie #!$%@? idzie i sra na dywan. Budzę się rano, a ta już z podkulonym ogonem chodzi, to znak, ze nasrała. Myśle sobie, Ok, spałem zachciało jej się. Ale #!$%@? rzadkie gowno w 6 miejscach to już mnie rozsiedziło.
#!$%@? #koty jak chcą wyjść to #!$%@? jeden drapie po drzwiach, a drugi stanie nade mną i mordę drze. Tylko, ze on się tak naprawdę drze, a nie pomiałkuje, ze to jest tak irytujące, ze nawet trup by go wypuścił na dwór. A ta #!$%@? psica wejdzie do pokoju, widzi, ze śpię to #!$%@? ochoczo #!$%@? nasrać na dywan. A #!$%@? kafelki w przedpokoju czy tam terakota leży. Tam niech sra. Tam mi to by nie przeszkadzało. Się #!$%@? od kotów, bo #!$%@? koty mogą mieć coś lepszego. I #!$%@?, ze się przeje. Ze #!$%@? żołądek jej #!$%@? od nadmiaru. Nie #!$%@?, ona #!$%@? byle wpiedolic. Od rana mam niesamowitego #!$%@?...
#zalesie bo tępy #pies #psy
  • 42
  • Odpowiedz
@trapist_e: tak samo jak uczysz szczać na zewnątrz, pies z reguły nie lubi srać tam gdzie żyje. wynosisz jak widzisz, że chce srać, jak sie zesra na zewnątrz to dajesz jej jeść i chwalisz jakby właśnie stworzyła ósmy cud świata i tyle, pies szybko łapie, oba psy nigdy nie srały w domu po przekroczeniu 9 tygodnia zycia. a jak to szczeniak i nie wyniesiesz go na czas to ci zasra dywan
  • Odpowiedz
@trapist_e pies ma podkulony ogon bo czuje się źle z tym co zrobił, nie zmartwiła cię biegunka? Wkurzasz się na psa, a może wystarczy o niego zadbać, oddzielić od kociego żarcia a jeśli biegunka się utrzyma, iść od razu do weta?
  • Odpowiedz
Nie ma debilnych psów. Pies nie sra tam gdzie mieszka musi zostać do tego zmuszony. Bierzesz kupę wynosisz na zewnątrz pokazujesz psu (żadne szarpanie, ciągnięcie itp.). Jak tylko strzela klocka na zewnątrz musisz wychodzić z zachwytu, poważnie musisz się tym bardzo ucieszyć i to okazać. Jak robi kupę w środku to totalnie to ignoruje aż nie ma pokazywania złości, totalny spokój, bierzesz i wynosisz prowadzisz tam psa i tak w kółko, mojemu
  • Odpowiedz