Wpis z mikrobloga

@trochejanusz: to się ogarnij.
kolejne depresyjno memiczne wpisy będę usuwał, jeśli ktoś szuka w ten sposób atencji to może mi wysłać wiadomość, zobaczymy co da się zrobić. nie umacniajmy tu szkodliwego gadania, że nie warto żyć.
  • Odpowiedz
@Tranzi: no ale spójrz na to tak, że wielu ludzi przeżyło długie życie z wadą serca, wielu całkowicie zdrowych zginęło nie spodziewając się tego np. w drodze do sklepu. nie ma reguły, to wszystko chaos, trzeba się adaptować i rozsądnie czerpać skąd tylko możemy.
  • Odpowiedz
@plen: Ojciec mojej przyjaciółki zmarł jak byłyśmy w podstawówce w wieku 34 lat, po prostu serce przestało pracować we śnie. Śmierć naturalna. Tak samo jak u jego brata i ojca.
W zeszłym roku mojej koleżanki chłopak też w wieku 29 lat zmarł we śnie. Przykre, ale tak bywa. Nie wiadomo czy mamy przed sobą rok czy 50.
  • Odpowiedz
@Klepajro: nie bój się śmierci, bój się marnowania życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
standardowo, Mareczek na otuchę:

Długość życia ludzkiego — to punkcik, istota — płynna, spostrzeganie — niejasne, zespół całego ciała — to zgnilizna, dusza — wir, los — to zagadka, sława — rzecz niepewna. Krótko mówiąc, wszystko, co związane z ciałem, to rzeka, co z duszą, to sen i mara. Życie — to wojna
  • Odpowiedz