Wpis z mikrobloga

@Pan-Zly: Nieprawda. To tak jakbyś napisał osobie ze złamaną nogą. Że wystarczy chcieć. Nie, nie wystarczy. @GwiazdaKirgistanu: Jeśli jest to naprawdę depresja to polecam psychologa on pomoże ci bardziej niż mikro. No chyba, że jednak szukasz atencji to może ją tu znajdziesz.
@zielu14: Nie wiem, nigdy nie mialem depresji to moze dlatego dalej tak uważam. Chcialem zarabiac w tym roku kase jaką sobie wymyśliłem - zarabiam. Chcialem skoczyć ze spadochronem? Skoczyłem. Chciałem znaleźć sobie nowe hobby? Znalazłem. Dlatego dalej uważam że wystarczy chcieć :)
@Pan-Zly: Same chęci to za mało. Potrzeba jeszcze coś robić by coś osiągnąć. Samymi chęciami nic nie osiągniesz. Poza tym "wszystko, zawszę, nigdy" to bardzo mocne słowa. Szybciej niż światło nie polecisz chociaż nie wiem jak byś się nie starał.
@Pan-Zly: Ludzie chorzy na depresje w dużej mierze jeśli są jej świadomi, to chcą z nią walczyć. Tylko sami nie potrafią tego osiągnąć, nie wiedzą jak. Cały świat ich przerasta. Dla takiej osoby wstanie z łóżka i wykonanie najprostszych czynności to wielki wysiłek i często oznacza to dobry dzień.
Tak żeby ci przybliżyć jakoś, kaleka po wypadku od razu nie będzie mógł chodzić. Jeśli nie trafi będzie miał samozaparcia, wsparcia bliskich