Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki! Natchnęło mnie żeby napisać taki oto wpis - od początku wakacji siedzę nad morzem i prowadzę obozy dla dzieci. Przewinęło się już wiele dziewczyn i chłopaków wiek od 7 do 13 lat. Mam dwa przemyślenia - pierwsze primo - na bycie rodzicem naprawdę powinno robić się licencje, zeby dzieci nie krzwydzić nadopiekunczoscia i nie tylko. Drugie primo - kazdemu rodzicowi, ktory to czyta - serdecznie polecam wysyłanie dzieciaków od najmłodszych lat na kolonie. Uczą się odpowiedzialności, koleżenstwa no i świetnie się bawią. Jak wroce z tego turnusu jesli kogos to zainteresuje poopowiadam jakies anegdotki o rodzicach czy dzieciach ofc, anonimowo, tak dla posmiana się i zastanowienia. Tymczasem poprosze o plusiki, zebym przetrwala do konca bo ten turnus to ostatni a ja już tracę siły. Pozdrowienia znad bałtyku Mirki!
Ps. Fajnie sie czyta mirko z rana na duzyrze, dzieki Wam za to.
#gownowpis #wakacje #pracbaza #dzieci #dziendobry #pokazmorde #atencyjnyrozowypasek
Pobierz jasontoddlover - Mirki i Węgierki! Natchnęło mnie żeby napisać taki oto wpis - od poc...
źródło: comment_1XZsHE5Tz5MzLiNsHRYcJzsMjXohbf8B.jpg
  • 94
@jasontoddlover: @monte_rosa: @icojamamtuwpisac: @Davidian: @Bajo-Jajo: @phervers:
@rales: @Azai: Kolonie wspominam zajebiscie dobrze i mam z nich mase swietnych wspomnien.

Co prawda z pierwszego wyjazdu ojciec musial mnie zabrac wczesniej, ale to dlatego, ze wyslali mnie od razu na cale 3 tygodnie (a potem jeszcze wmawiali, ze sam chcialem xD). Bylem w pierwszej, albo drugiej klasie podbazy i jak chlopaki z pokoju zaczeli wyjezdzac po
Na wyjeździe do Chorwacji 13latek z naszego obozu upił się winem jakoś pierwszego albo drugiego dnia i pijany ruszył na podryw. Poderwał latarnię uliczną, taką jakie stoją na promenadach (około 1.5m wysokości). Przeszedł już nawet do kolejnej bazy i zaczął się z nią całować i przytulać, jednak okazała się zbyt gorąca i pielęgniarka przez dwa tygodnie smarowała mu poparzony policzek i usta jakimś magicznym specyfikiem a on zastanawiał się jak to rodzicom
@jasontoddlover: bylem na koloniach raz i bylo #!$%@?, nudy i ogolnie te wszystkie zakazy i nakazy starych bab mnie #!$%@?. Na szczescie mnie z tamtad #!$%@? po kilku dniach bo #!$%@? jakiemus chlopaczkowi co zgrywal cfaniaczka. Praktycznie przez caly moj pobyt tam bylem kilka razy dziennie na dywaniku u tych starych #!$%@?. A to za lazenie po lesie, a to za kradziez jablek w sadzie, to innym razem nazbieralem szyszek, wszedlem