Wpis z mikrobloga

@Re-volt: Ja bym wolał, gdyby wszyscy się wymieniali refami i każdy miał "po trochu", a tak... Jeden dostanie dużo i przecież nie wiemy co z nimi zrobi, może tylko kilka odda, reszta dla siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale mi to nie przeszkadza, wina mirków, że bywają leniwii i tylko jeden oferuje pomoc ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Monco jaja sobie robisz? XD od ponad roku nikt nie narzekał, że nie dostał kodu lub miał problemy z zamówieniami. Poświęcam swój cenny czas na pomoc nie tylko mirkom, a przychodzi taka zielonka i mnie obsmarowuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Monco: może dlatego, ze gdyby nie re-volt to jakieś 90% wykopu nie wiedziałoby, że istnieje coś takiego jak bulkpowders i można kupić świetne białko w super cenie? Każdy z nas kupowałby białko od treca czy innego gówna i zwyczajnie byśmy przepłacali. LOL
@Monco: Nie tylko on na tym korzysta, bo ludzie dostają od niego -25%. No i wiedzę na temat tego, że takie tanie białko jest. Także oszczędzają na tym. Ja nie mam problemu, że za to on dostanie jakiś kod na -50zł czy -75. Naprawdę. Zresztą kto Ci broni polecać gdzie indziej swojego refa? Ja swojego polecam w mojej rodzinie i wychodzimy wszyscy na tym zadowoleni.
Zresztą kto Ci broni polecać gdzie indziej swojego refa?


@brtk122: No i z jakiej racji tylko on może oferować refy na wykopie, a innych wyśmiewać?
Fajnie, że zapoznał nas z fajną stroną, ale bez przesady...
Teraz idź pod tag #gearbest #banggood bo tu też pełno refów z promocjami, później znajdź tego, co jako pierwszy oferował refy, a innym każ usunąć konto. Tam tak nie jest, panuje pełna kultura, poza tym, ci
@Monco bo u mnie każdy zyskuje i nigdy nie było problemów. Co stoi na przeszkodzie żebyś znalazł sam inna firmę i wrzucał ich refy? Szukasz problemu tam gdzie go nie ma.
bo u mnie każdy zyskuje i nigdy nie było problemów.


@Re-volt: Ciężko nie poradzić sobie z kartą incognito i założeniem nowego konta.

Co stoi na przeszkodzie żebyś znalazł sam inna firmę i wrzucał ich refy?


@Re-volt: Nic, a nawet nie musi to być inna firma. Nikt nie zabrania MI ani NIKOMU innemu wrzucania refów bulkpowders na mirko, no chyba, że znajdziej mi to w regulaminie i tutaj zacytujesz.
Więc te