Wpis z mikrobloga

@EOS: Jeżeli (skromna póki co) biblioteka gier na tę konsolę Ci odpowiada, to jak najbardziej. Tym bardziej, że w październiku wychodzi świetnie zapowiadające się Super Mario Odyssey.
  • Odpowiedz
@EOS: Ja mam i jestem zachwycony. Wprawdzie gier nie ma wiele, mam na razie tylko splatoon i mario karts ale obie dają mi mega fun i pozwalają odpocząć od tytułów w które gram na klocku.
  • Odpowiedz
@EOS: potraktuj to jako handheld i celuj w exclusivy a będziesz zadowolony. Zelda jest super a biblioteka wcale nie jest już taka skromna, a cały czas rośnie. W przyszłości (a może nawet w tym roku) też Youtube, Netflix i przeglądarka internetu.
  • Odpowiedz
@EOS: Ja posiadam Switcha, ale mam mieszane uczucia. Jako konsola stacjonarna przegrywa z przedbiegach z PS4. Biblioteka jest wręcz żałosna, nie cierpię japońskich infantylnych gier a zapowiedzi nie napawają optymizmem. Czekam na Skyrim i jakieś poważniejsze produkcje, na razie do ogrania mam podobno rewelacyjną Zeldę. Jako handheld Switch jest jednak absolutnie genialny, choć we wnętrzu autobusu, gdy świeci mocno słońce g---o widać i nie da się praktycznie grać. Gdybym miał
  • Odpowiedz
@EOS: @EOS: Ja mam od piątku, nie żałuje niczego ;-) Fakt, że jeżeli chodzi o kwestię mocy to do obecnej generacji konsol Switch ma dosyć słaby start, ale jego przenośność to wynagradza. Mam też nadzieję, że premiery trochę ruszą z kopyta :>
  • Odpowiedz
  • 4
@waydack w życiu większych bzdur nie czytałem niż twoje postawienie GPD Win ponad Switcha jako dobrego handhelda, a już d-------ś konkretnie z tymi AAA z 2010. Na atomie..... #facepalm
  • Odpowiedz
@Jubei: Nie mam tego sprzętu, opierałem się na recenzjach, a listę gier, którą można odpalić masz na tej liście
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qmqUu2_RNmXOivihTxoFqpGzm1I_Tnv3kySYAHhukGw/edit#gid=0_

Takiej biblioteki nie ma VITA, PSP, Switch e razem wzięte. Wiadomo, że Switch stoi pod względem możliwości parę klas wyżej, ale nie każdy ma ochotę grać w dziecinne gierki. Dodatkowo GPD Win ma tą zaletę, że gry można mieć za darmo i inwestycja się szybko zwróci.
  • Odpowiedz