Wpis z mikrobloga

@emilkos8: Rozmieść tyrana w grupce innych tyranów ale różniących się poglądami, na przykład kibicujących innej drużynie piłkarskiej, Tyrani będą zajęci sobą.( ͡º ͜ʖ͡º) A tak poza tym to w szkole często spotykał mnie taki podział że wraz z dalsza literą alfabetu było więcej patologii i średnia całej klasy względem jej litery też zawsze kształtowała się w równię pochyłą, nie wiem jak oni to dobierali ale to
@emilkos8: coś o tym wiem.. podstawówka z wyjątkowo agresywnym dzieciakiem w klasie, cios w twarz, na resztę życia skrzywiony nos, trudności z oddychaniem i komplikacje przy przeziębieniach..
wraz z dalsza literą alfabetu było więcej patologii i średnia całej klasy względem jej litery też zawsze kształtowała się w równię pochyłą


@hu-nows: zgodnie z Twoją teorią powinno dla mnie nie być ratunku z nazwiskiem na literkę "Ż" ( ͡º ͜ʖ͡º)
jednak raczej podwyższałem poziom, a nie zaniżałem go ( )
@emilkos8: ja chodziłem 12 lat do jednego budynku ( podstawówka, gimnazjum i liceum), przez 9 lat klasy praktycznie się nie zmieniały. Dopiero w liceum było dużo osób z zewnątrz, jak i dużo odeszło do innych szkół. Nauczyciele wpadli na pomysł, żeby osoby, które się znają z podstawówki i gimnazjum ( było 4-6 klas) wrzucić do jednej klasy w liceum, a nowych rozdzielić do pozostałych klas. Już po pierwszym tygodni stwierdzili, że