Wpis z mikrobloga

Mam w #pracbaza #podbaza 100 pierwszaków do rozdzielenia na cztery klasy. Całkiem lekkie i przyjemne zajęcie.

Do czasu, aż zorientowałam się, że jednym złym ruchem w Excelu mogę komuś #!$%@?ć życie, np. umieszczając go w klasie z jakimś tyranem, który zniszczy mu psychikę :///
  • 97
  • Odpowiedz
@emilkos8: Zrób tak pls

Mam nadzieję że większość anonków zna troche historie i słyszała że w Polsce nie było Waffen SS podczas drugiej wojny światowej.
To #!$%@? nie prawda xDD
Mame pracuje jako kucharka w przedszkolu, ja typowa #!$%@? po technikum nie umiałem sobie sam znaleźć pracy, błąkałem się po firmach ale z racji mojego #!$%@?
nikt nie chciał mnie w pracy, wylatywałem po
  • Odpowiedz
Mam w #pracbaza #podbaza 100 pierwszaków do rozdzielenia na cztery klasy. Całkiem lekkie i przyjemne zajęcie.

Do czasu, aż zorientowałam się, że jednym złym ruchem w Excelu mogę komuś #!$%@?ć życie, np. umieszczając go w klasie z jakimś tyranem, który zniszczy mu psychikę :///


@emilkos8: przecież na tak wczesnym etapie edukacji nie wiadomo jeszcze jakie są te dzieci, chyba że to jakaś szkoła połączona z
  • Odpowiedz
@emilkos8: dzieci z patologicznych rodzin zawsze ciągną klasę w dół i to oni są tyranami. Poza przemocą nie znają innych metod zwrócenia na siebie uwagi. więc taka wstępna analiza fb rodziców może uratować nie jedną duszyczkę
  • Odpowiedz
@brak: Oczywiście nieumyślne! Jakim potworem musiałabym być, żeby planować takie akcje :D

przecież na tak wczesnym etapie edukacji nie wiadomo jeszcze jakie są te dzieci

tu się nie zgodzę, po niektórych od razu widać co to za ancymony
  • Odpowiedz