Wpis z mikrobloga

Pisałem, że lumpy są spoko tylko ten Bystrzak po pijaku kawał ch, półgłówek, osiłek i nie szanuje widzów. Drugi Magical. Zobaczcie jego ojciec już zgona łapał a teraz poucza synka, że zle się zachowuje, nie może tak mówic. Zobaczcie jak on tam w tym domu się rządzi. Ojciec do piwnicy spać idzie, synek do niego spier... mówi. Przykro. 3 godzinki z usmiechem na mordzie i teraz to. Przykro
#bystrzaktv
  • 20
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: https://www.youtube.com/watch?v=ge72I_qIYCI
Polecam, tak traktuje wujka po wódce. Ojca się wyrzekał na streamie i nazywał go sąsiadem, wstydził się go. Raz wpadł jego ojciec i zobaczył ze przyciąga ludzi i daje potencjał na zarobek tak od tamtej pory go zaprasza i udaje, że to sąsiad. Zresztą mi się kiedyś w rozmowie na czacie przyznał. Oglądam już z 2 miesiące także myslę, że mam pogląd sytuacji.
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: Ale to on tam ma kase i rządzi więc to on nalewa i polewa. To nie pierwsza taka akcja po wódcę albo sppirytusie (shot z pobicia wujka wyżej) gdzie odwalił maniane bardzo. On to wie dlatego piwska pije i lumpom polewa tylko. Na drugi dzień jest unban na porannej kawce i rozmowach i przeprasza. Dziś się ucieszył bo dużo ludzi, wasze zdrowie lalala wypił 4 kieliszki 50ml i mu odwaliło
  • Odpowiedz
@JohnyHash: a długo go nie widziałem na streamie. Lump na zaproszenie, nie pamiętam imienia bo w zasadzie on mało gada, mruczy coś i za dużo nie wnosi na streama. Jego epicka akcja to podpalenie Siwego vel Bartosz Partyka z Będkowić (chyba xD). Koleś w kryminale z 10 przesiedział minimum, ostatnio go zawineli bo w domu wszystkie lustra rozbił i babcie pobił także coś na bani siedzi. Slepy wypije wszystko, włącznie z
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: Widziałem tą słynną akcje jak Ślepy zjarał morde Siwemu xD, Bystrzak kiedyś wstawił Siwego zjaraną morde na fejsa, nie zbyt dobrze to wyglądało. Wracając do tematu, jak Bystrzak pobił Tajfuna to jest jakiś shot jak #!$%@?ł mu tą ware?
  • Odpowiedz
@JohnyHash: wrzuciłem skrót akcji wyżej w tym poście to sobie kliknij. On go wtedy lał na streamie a Tajfun mówił że normalnie by zabił ale jego nie uderzy i dał się mu sprać. Opuchnięta wara była efektem pobicia
https://www.youtube.com/watch?v=JMhqzZTPHfM ---> Tu całość, wyżej skrót

Siwy to ciekawa postać swoją drogą - Bartosz Pietryka z Będkowic - znany budowlaniec, inforamtyk, gracz koputerowy, milosnik ksiązek sapkowskiego, duchów, vlada palovnika. Podobno jego pokój to
  • Odpowiedz