Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zaproponowanie pieroga na boku swojej dziewczynie to coś złego?

Mam różowego, 3 lata niedługo mijają.
Kocham ją, dogadujemy się prawie we wszystkim. No właśnie prawie. Aspekt seksualny leży. Ona trochę inne potrzeby ja trochę inne. Zdarza się. Poza łóżkiem cud kobieta.
Myślę aby odkryć karty i krótko powiedzieć, że możemy być razem ale będę zaspakajał swoje potrzeby z innymi. Co o tym myślicie? Jak to rozegrać?
#zwiazki #seks #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ona trochę inne potrzeby ja trochę inne.


W sensie? W takich sytuacjach raczej to nie problem, żeby przynajmniej raz na jakiś czas jedna osoba zrobiła przyjemność innej i na odwrót. No, chyba że łatwiej się nie męczyć i obracać kogoś na boku.
@AnonimoweMirkoWyznania: mezczyzni maja duzo wiekszy poped seksualny niz kobiety i chce im sie kilka razy czesciej niz kobiecie. My mamy checi zazwyczaj w dni plodne, bo taka nasza biologia bo wtedy nasze cialo uznaje seksy za oplacalne, bo sluza do prokreacji (a o tym ludzie juz chyba zapomnieli). Poza tymi dniami plodnymi seksy tak technicznie.... to zwykla strata energii dla nas bo nic z nich docelowego na pewno nie wyniknie. Nie