Wpis z mikrobloga

Mirki wykupiłem sobie nowy hosting na strone i email. Chciałbym przenieść sobie wszystkie wiadomości na nowy hosting i mam pewien problem. W starym hostingu mam directAdmina natomiast na tym nowym jest jakieś autorskie gówno więc przenoszenie plików do folderu /imap/ niestety odpada. Na obydwóch hostingach jest roundcube więc myślałem że może jakoś wyeksportować w jednym i zaimportować w drugim ale nie mogę się doszukać takiej opcji :/ ma ktoś jakiś pomysł? #poczta #hosting #serwery #webmastering #informatyka
  • 11
  • Odpowiedz
@Vegonator: nie masz tam na starym hostingu podpiętej jakiejś domeny tymczasowej/technicznej żeby z niej skorzystać? ja z tego co pamiętam jak przenosiłem pocztę to miałem dostęp z thunderbirda do obu skrzynek jednocześnie
  • Odpowiedz
W moim przypadku nowa firma do której się przeniosłem skopiowała cała poczte, zrobili to na serwerze więc nie musiałem kopiować wszystkiego Thunderbirdem. Może napisz zgłoszenie z prośbą o taką usługę?
  • Odpowiedz
@Vegonator: adres IP możesz wyciągnąć, który był używany u poprzedniego usługodawcy. Podeślij info o jakiej domenie mowa i skąd dokąd się przenosisz, postaramy się pomóc.
  • Odpowiedz