Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi mutant mas smakuje jak g---o, kupiłem głupi od razu 7 kilo i leży tak od miesięcy.

@PanEpileptyk gajnery są spoko jak nie ma się czasu dojadac, jak w pracy siedzę 12 godzin i bardzo rzadko mogę sobie pozwolić na przerwę to teraz aż brakuje czegoś takiego na podbicie kalorii
  • Odpowiedz
gajnery są spoko jak nie ma się czasu dojadac


@jourska: Tez tak myslalem i potem czlowiek nie moze patrzec przez pol roku na mleko. C--j tam, pol biedy jak jeszcze masz normalny dzien i rano oraz wieczorem wypijasz szejker mleka o smaku truskawki czy co tam kto lubi.
Clown fiesta to sie zaczyna jak wracasz o 12 w nocy po trzech, czterech piwach w pubie ale NIE MA SPANIA BO
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Dlatego ja nigdy przed snem nie piłem. Bo potem tylko zasnąć nie mogłem z przepełnienia.
Dobrym sposobem jest kupienie sobie kilka kilogramowych paczek ale o różnych smakach, wtedy się to tak nie znudzi jak się na zmianę pije.

Gainery nie są niczym zajebistym, ani czymś co zrobi masę samo z siebie, ale jak ktoś ma deficyt i nie potrafi dojadać to jest to najprostszy sposób. Sam gdyby nie gainery
  • Odpowiedz
@jourska: Mi się waga zwiększyła od jedzenia posiłków regularnie. Jak próbowałem uzupełnić braki gainerem, to przytyłem ledwo 1-2kg, ale chodziłem taki zapchany, że na pewno nie było warto. No i ciągle łoić to mleko dwa razy dziennie, to tak jak mówię - nie zawsze jest przyjemność.
  • Odpowiedz
@jourska: ja po takich wynalazkach i ogolnie wpierdzielaniu bialka dostałem krostek na barkach i cześci ramienia, dermatolog -> przebiałczenie. Do tego kibel często. Lepiej wlasnie jedzeniem normalnym dla mnie dobijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Z regularnością to racja, jak miałem spokojniejszą pracę i jadłem jak w zegarku to masa szła idealnie, teraz przez olanie siłowni na 3 miesiące zero progresu niestety (,)
Ja mleko lubię i z przyjemnością zerowałem takiego szejka 2 razy dziennie, ale co kto lubi :)

@kirk85: Na każdego różnie działa, ale z drugiej strony nie przesadzałeś z ilością białka skoro miałeś przebiałczenie? :D
Krostami się nie przejmuje bo
  • Odpowiedz
@PanEpileptyk: c-----e zestawienie, poczytaj jakie są rodzaje węglowodanów i dlaczego odżywka jest lepsza niż mąka.
Może jeszcze porównaj kalorie z tic tacami.

Amatorszczyzna i zero pojęcia o żywieniu.
  • Odpowiedz