Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tej dyskusji o druidach: oczywiste jest to, że innervate jest sprawcą tego co się teraz dzieje. To on powinien zostać natychmiast wyrzucony do Hall of Fame, ale wszyscy dobrze wiemy, że tak nie będzie. Będą się tłumaczyli, że za mało kart podstawowych będzie miał druid, że ta klasa bazuje na dużych minionach, etc., etc. Dlatego też Infestation powinno być znerfione. Coś w tym druidzie muszą zmienić i naprawdę wątpię (chciałbym się mylić), że wyrzucą właśnie innervate. Więc jeśli nie innervate to infestation musi dostać po pupie. Zapewne właśnie tak zrobią (za 3 miesiące...). A do Hall of Fame wyleci jakaś Alex, bo tak.
#hearthstone
  • 17
@Morgesztern: Wszyscy mają jakiś taki ból dupy o tego druida....
Ja tam gram przeciwko tym druidom i wiem, czego się mam spodziewać i się przygotowuję jakoś żeby się odegrać za tego infestation... Zacznijcie decki robić przeciw temu druidowi to ludzie przestaną tym grać i tyle.
Tak samo było z facehunterem, pirate warriorem, tak będzie i z tym...
@kemtom2ek: Grasz kontrolą - jade druid ciebie zjada.
Grasz aggro - rzuca ci ten spell z tauntami 1/5 i dorzuca sobie masę pancerza i cześć.

Nie bez powodu druid to zdecydowanie najpopularniejsza klasa teraz. Na 1 randze druidzie pojawiają się aż w 40% meczów. Przed dodatkiem druid był bardzo mocny na kontrolę i kiepski na aggro. Teraz jest jeszcze lepszy na kontrolę i potrafi sobie radzić z aggro.