Wpis z mikrobloga

Jako że idę do #pracbaza od środy, to musialam mojego syna wsadzić do żłobka. Pierwszy dzień był ze mną, drugi też, a dzisiaj babeczki stwierdziły, że wezmą go od razu do siebie i siedzę obok tej sali, słyszę jak mój syn płacze i samej chce mi się płakać xD.
#rodzice #gorzkiezale #dzieci i troche #zonabijealewolnobiega xD
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akayari:... gdy twoje pierwsze dziecko polknie pieniazek to pedzisz z nim do szpitala zanoszac sie placzem, gdy twoje drugie polknie pieniazek, spokojnie czekasz az sie wysra, a gdy trzzecie polknie pieniazek, po prostu odliczasz mu od kieszonkowego... niektore rzeczy przchodza z czasem
  • Odpowiedz
@Akayari ja jako dziecko też tak ryczałam jak mnie zaprowadzali do przedszkola - skończyło się na tym, że po kilku takich akcjach mama już mnie nie odprowadzała tylko ten obowiązek przejął tata. XD
  • Odpowiedz
@Akayari: jakby to był wieczór to bym napisał z-----y komentarz ale z rana mam jakoś tak więcej empatii. Tyle ci powiem po obserwacjach że nie ma co wariować na punkcie dziecka, tak naprawdę masz je tylko 12-14 lat, potem będziesz już je tylko tracić aż wyjedzie na swoje a Ty 50-letnia stara d--a będziesz musiała znaleźć inne hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@magrusia przeżyłam to, choć naprawdę było kiepsko.. ale bardziej ze mną xD
A będziesz z maluszkiem siedziała, czy od razu idzie sam? :)
Ja siedziałam z synkiem 3 dni cały czas, potem dwa dni pół dnia ja i reszta sam żłobek no i 5 dzień juz sam. Był 2 dni sam i się rozchorował :DD
  • Odpowiedz
Młody zaczyna na stałe od października. Ale ze żłobek rusza od września to jutro i pojutrze są dni adaptacyjne dla wszystkich. Chce iść, bo im więcej takich aktywności tym lepiej.
Tu maja strategie ze ma być od razy sam :(
Ale takie typowe dni adaptacyjne mamy mieć w ostatnim tygodniu września.
A ile ma Twój synek?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@magrusia 1,5 roczku :) to dobrze że idzie z tobą. Chociaż to gorszy czas dla ciebie, bo będziesz to przeżywać. Dasz radę :) a ile dzidzia ma? :D
  • Odpowiedz
@Akayari: przy meblach, z krzesłem do przodu. Czasem sie puści do mnie dwa kroczki, ale to leci z grawitacja, a nogi idą mimochodem ;)
Maja być dwa dzieciaki z sierpnia i on wrześniowy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@magrusia o :) mój dopiero zaczął chodzić jak miał 15 miesięcy, więc ma dużo czasu. Oczywiście mam nadzieję, że twojego będą puszczały aby sobie hasał, u nas niestety niechodzace dzieciaczki często siedzą w krzesełkach - bo tak wolą. Trzymam kciuki zatem :) koniecznie daj znać jak poszło!
  • Odpowiedz