Wpis z mikrobloga

Już nie daję rady. Jestem tak brzydka, że kolejny facet prosto z mostu obwieszcza mi, że nie jestem w jego lidze. Mam problem z zaakceptowaniem samej siebie, ale tylko twarzy. Kasy na chirurgów nie mam, a na nfz nie ma takiej możliwości. Życie marnuję przed tym cholernym komputerem. Sama obliczyłam, że jakbym miała wyjść na ludzi, to koszt takich operacji wyniósłby ponad 70 tys zł. Przeszczepy, korekcje, podniesienie. To wszystko w polu samej twarzy. Mam już dosyć tego, że urodziłam się w bidulowie, pracuję, sama mieszkam, starczy od 1 do 1, ale na kredyt to już "Pani ma za niskie przychody". Moja rodzina uznaje to za fanaberie, te wszystkie operacje, wydziwiam wg nich. Ale co mam powiedzieć, kiedy 27 lat na liczniku. Przecież ludzie wprost walą określeniami, że "nieee, nie jesteś ładna". Co mam w takim wypadku zrobić? Człowiek usycha w pewnym momencie bez uczucia. I najlepsze docinki koleżanek, że ja to pewnie ukryta lesbijka jestem albo, że "każda potwora..." Nie chcę być już potworą, chcę być kobietą...
To nie życie, to:

  • 64
  • Odpowiedz
  • 1
@Embarrassed jak się nie boisz to wstaw zdjęcie. Mi np. Podoba się prawie każda dziewczyna, więc na pewno masz coś fajnego w twarzy. Wtedy możesz to podkreślić makijażem, żeby to plusy były bardziej widoczne.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: nie wstawię zdjęcia na mirko. Jestem juz obiektem drwin. Chyba bym popełniła sepuku. Mam bardzo dużo krzywizn, między innymi ortodontyczne, zębowe. Mam problem z cerą, problem, bo mnie kosmetyki uczulają, marzę się czymś, co np jest z górnej półki i tak daje uczulenie. Mam opadającą powiekę, krzywy nos, przesunięta linia zębową. A to śmieszne, mam takie torebki tłuszczowe, które powinny były zniknąć po 26 roku życia, a są, wyglądam na
  • Odpowiedz
  • 0
@Embarrassed krzywe zęby to nie koniec świata, w Japonii dziewczyny specjalnie u dentysty krzywią sobie zęby żeby wyglądać słodko. O reszcie trudno się wypowiedzieć nie widząc zdjęcia. Jak się zdecydujesz możesz wysłać mi w wiadomości prywatnej. Mogę ci obiecać, że nikt oprócz mnie go nie zobaczy.
  • Odpowiedz
@pull-ups: nie każdy ma tak kolorowo. Do 19 roku życia nie miałam nigdy chłopaka... Serio. Wszyscy mówili, zgrabna, ale twarz (tu wiadomo jaka treść). Nie wiem co mam dalej robić... Chyba wyjadę za pracą, by uzbierać na operację.
  • Odpowiedz