Wpis z mikrobloga

Chce miec permanentny platny urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jako sprzedawczyni w malym sklepie z gotowymi sniadaniami. Wiec mam juz dosc wszystkich tych ludzi i miliona dialogow w stylu

-Dzien dobry, 3,60 bedzie, dac foliowke? Dziekuje, dowidzenia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam dosc odpowiadania na oczywiste pytania w stylu "A co to?" Gdzie oczywiscie wszystko jest przejrzyscie i widocznie napisane


@BzdziagwaLujka: wierzyć mi
@BzdziagwaLujka: pracowałam kiedyś na kasie, fajnie było. A swoje wnioski wyciągam tylko na podstawie tego, co napisałaś, czyli że denerwuje Cię odpowiadanie klientom na pytania albo w ogóle interakcja z nimi xD Może jak zmienisz nastawienie to będzie milej pracować, bo tak to trochę współczuję tym klientom, jak muszą rozmawiać z naburmuszoną dziewczynką.
@kote: Jestem bardzo mila do wszystkich, jestem chyba najbardziej usmiechnieta z calego zespolu i ludzie to widza. Zwyczajnie nie lubie tej pracy, przez pierwsze miesiace nie przeszkadzalo mi nic, wstalam z checia, odpowiadalam z zaangarzowaniem ale atmosfera ktora tam panuje i szef potrafia zmienic nastawienie do wszystkiego. Wnioski bywaja czasami pochopne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BzdziagwaLujka chcialbym miec taka prace jak ty: praktycznie zniloma odpowiedzialnosc, 8h i do domu, bez stresu, ze cos nie dziala, nie wydzwaniaja do Ciebie po pracy lub na urlopie, brak targetow i cisnienie, ze ma byc zrobione ASAP.