Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały wzbogacone przez @pawlo74 . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że bitcoin będzie ciągle rósł. Kupowałem bitcoin po 11500 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 35 tys do przodu... A teraz do sedna poszukuję osób które uwierzyły temu fajnemu gościowi, tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował kwiaty dla tego ziomka Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do akcji tym lepiej...

#pdk #kryptoheheszki #bitcoin
  • 20
Kupowałem bitcoin po 11500 zł


@CzlowiekMagnetowid: bardzo ryzykowny ruch, ja osobiście nie wierzę aby cena nie spadła poniżej tego poziomu. Ja liczę na to, że spadnie pnieważ chcę dokupić natomiast Ty prawdopodobnie będziesz wtedy do tyłu i w trochę gorszym nastroju.

Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł...


@CzlowiekMagnetowid: nie polecam robić takich rzeczy zanim nie zainteresujesz się handlem i zdobędziesz wiedzę
@CzlowiekMagnetowid: Słuchaj kolego, masz własny rozum, nikt Ci pieniędzy z kieszeni nie wyciągnął. Jedyne co możesz zrobić to naubliżać temu Panu. Były gorsze przekręty a ty się naucz używać własnej głowy i nie słuchać takich magików. A tak szczerze to współczuje ( ͡° ʖ̯ ͡°). Teraz musisz ponieść konsekwencje własnych decyzji.
@ewridejhardtrajning: Same here, jak slysze takich entuzjastow coinow bo mam przed oczami jakiegos max 25 latka co kupil w dobrym momencie 1 szt i teraz jest wielki inwestor xD. Chetnie bym zobaczyl ile on tego w portfelu ma bo gada jak tani coach "jestem zwyciezca".
@TomdeX: od lat kupowałem za połowę przeznaczonej na to kwoty a jeżeli spadał dalej to dokupowałem więcej i taniej. Teraz czekam na najgłębsze dołki i szczerze mówiąc nie wiem, która strategia inwestycyjna jest lepsza.
Istnieje ryzyko, że jakiś naprawdę poważny gracz wejdzie nagle na rynek i dołka można nie doczekać się nigdy.
@pawlo74: Jeśli nie będzie to trudno się mówi, kiedyś się bałem kupić za 1800 zł i jak widać #!$%@?łem, teraz w sumie mi to wisi, kasę mam, jak będzie dołek to kupię, jak będzie rosnąć to mówi się trudno. Poważni gracze lubią przecież też od czasu do czasu zarobić na dużym spadku, także jest opcja, że przy wysokiej górze będzie krótki, mocny spadek.