Wpis z mikrobloga

  • 185
To co się dzieje w komentarzach na otomoto na temat wystawionej tesli to jest k---a dramat, to jest obraz tego jakie durne jest Polskie społeczeństwo, jak w lesie, nie, gorzej, jak w sraczu osranym gownem....

Szkoda strzepić ryja na tych ekspertów od wszystkiego

#tesla #elonmusk #spacex #motoryzacja #samochody
lronman - To co się dzieje w komentarzach na otomoto na temat wystawionej tesli to je...

źródło: comment_MgTczE3a0LDbHcdy0PJ8sgCMOEDeDAnD.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osmielisz sie slusznie skrytykowac tesle


@h0gan: tu nie chodzi o krytykę Tesli, tylko o "nie ma tesli bo PiS chodzi i zakazuje montowania stacji do ładowania"
  • Odpowiedz
  • 6
@loczyn

@lronman:

Przy takim c------m aucie to faktycznie, jak by wlazl do Tesli to by myslal ze ogluchl, bo w Maluchu wszystko slychac, nawet to ze swiatla swieca xD

Zgniłam z tych świateł xD
  • Odpowiedz
@lronman: No i racja. Elektryki przez czas ładowania są bezużyteczne. Może jakby wprowadzili jakieś ustandaryzowane wymienne akumulatory to miałoby to sens.
  • Odpowiedz
Ale przecież jakby te komentarze były na wykopie, dodać kilka minek ( ͡° ͜ʖ ͡°) to to są normalne komentarze. Jeden żartuje sobie z przeliczania koni mechanicznych na waty. Drugi pisze poważnie o benzyniakach vs elektrycznych i nie przekonuje go sytuacja z czasem ładowania + ile obecnie takich stacji jest w Polsce. Trzeci to samo plus heheszkuje ze stanu polityki w naszym państwie, abstrahując od tego kto teraz
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Maciej myli pojęcia, co nie ma żadnego związku z rozsądkiem.
Tesla ma 9 dedykowanych superchargerów w Belgii i otwarcie kolejnych 5 w najbliższym czasie. Co zdecydowanie ma się nijak do:

"(...)ostatnio byłem w Belgii, jeżdząc po mieście co dosłownie parę metrów widziałem stację do ładowania tesli."


Jeżeli byłby precyzyjny to napisałby, że chodzi mu o wszystkie stacje do ładowania elektrycznych aut, gdzie z odpowiednią końcówką można podłączyć Teslę. Jednak
  • Odpowiedz
@lronman: To są osoby, które w erze Henry'ego Forda mówiły, że wolą swoje konia, a nie jakieś tam auto :D "bo koniowi dam jeść i będzie ok, a paliwo? skąd będę po drodze brał paliwo, jak tak mało stacji?".

Chociaż charakterystyka silników elektrycznych nie do końca mi odpowiada, to z niecierpliwością czekam na dzień, kiedy będę mógł takim samochodem nieco więcej pojeździć. IMO jest to przyszłość motoryzacji.
  • Odpowiedz