Wpis z mikrobloga

@justynadfrutka: Kobiety nie chcą być kojarzone z seksem, a jednak bardzo często ulegają facetom pod tym względem i to już na samym początku znajomości.
Jak byłaś dla niego wredna, to najlepiej będzie, jak zastanowisz się nad swoją rolą w tej relacji i zadbasz o to, aby w przyszłości unikać takich zachowań i wiedzieć skąd się biorą. Nie ma co usprawiedliwiać się hormonami, czy innymi bzdetami. Trzeba sobie zadać podstawowe pytanie
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: cholernie mnie to dziwi, że wszyscy oskarżają tu faceta, kiedy ze wpisów oraz z doświadczenia z dziewczynami mogę wywnioskować, że prawdopodobnie to jest po prostu KOLEJNY facet, który zakochał się w dziewczynie, starał się, ale im dłużej z nią był, tym bardziej zauważał, że ona wcale się nie stara. Pierwsze zauroczenie powoli zanikało, bo zastępowała je brutalna prawda, że dziewczyna tak naprawdę jest beznadziejną osobą. Może i jest sympatyczna,
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: Chcesz się z nim przytulać po tym jak koleś pokazał, że nie szanuje drugiego człowieka, nie ma klasy i co za tym idzie prawdopodobnie jego IQ ma wartośc dwucyfrową? (bo to jego zachowanie na koniec pokazuje całokształt jego persony). Rozumiem, że boli bo pewnie nie wyszłaś nawet z etapu "różowych okularów" ale poczekaj 2-3 tygodnie i spojrzysz na to z boku przyznając mi rację.
  • Odpowiedz
@Blaskun:

Gdyby mi rózowy takie coś powiedział, to bym sie wbulwił tak, ze wymazalbym, ale wspomnienia o niej.


jakby ci rozowa powiedziała ze byłeś dobrym workiem na spermę to faktycznie lepiej byłoby to wymazać z pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz