Wpis z mikrobloga

@TonyHaik jestem gejem ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby jak się załatwia? Powiedział co o niej myśli i może miał rację, mamy tylko ten wpis na górze więc nie będę oceniał żadnej ze stron
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: taaa. Przecież to nie ma logicznego sensu - z punktu widzenia takiego człowieka każda kobieta jest tylko do łóżka, bo niby do czego innego? Raczej on ma problem, bo wiąże się z kimś i udaje cały czas osobę, którą nie jest, całe życie w kłamstwie, tylko po to, żeby wykraść jakże cenny seks! ( ͡° ͜ʖ ͡°) No debilizm w czystej postaci.
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: pamietaj odtad ze wszyscy faceci to swinie ktorym zalezy tylko i wylacznie na wyruchaniu ciebie, oczywiscie jezeli jakiegokolwiek wkrotce (pewnie max tydzien) poznasz to bron boze nie idz z nim do lozka przez najblizszy rok od poznania go i nie pokazuj ze ci w jakikolwiek sposob zalezy, do tego pamietaj aby dogadac sobie jeszcze z 5 innych facetow na wszelki wypadek i tez za czesto sie nie odzywaj do
  • Odpowiedz
  • 1
@Gumaa z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że jedno i drugie. Mam kilku znajomych, którzy jak chcą jakąś laske poderwać to potrafią genialnie udawać kogoś całkowicie innego.
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: nie rozumiem po co na koniec jeszcze bruździć drugiemu człowiekowi.. ja zazwyczaj, zwłaszcza gdy rozstanie było z mojej inicjatywy mówiłem same dobre rzeczy i starałem się zwiększyć samoocenę różowego
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: Skoro nadajesz się tylko do łóżka i po takim oświadczeniu chcesz do niego wrócić, to powinnaś się domyślać w jaki sposób możesz do niego wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aokx: Ale przecież "każda się kiedyś puści" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elcezet: Ja też. Być z kimś w związku przez rok i przyznać się do czegoś takiego, to
  • Odpowiedz
@PieknaKobieta: Ja rozumiem żeby nie iść do łóżka na pierwszej randce, ale przecież to jest bardzo ważna część związku. A od momentu, w którym dwoje ludzi decyduje się na bycie w związku, do tego, że chcą spędzić razem resztę życia jest bardzo daleka droga. I problem nie jest w tym, że uprawiali seks, tylko w tym, że facet okazał się się #!$%@? bo traktował ja jak dmuchaną lalkę albo chciał
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: Jaki #!$%@?, ale nadal go kochasz i mogłabyś wybaczyć lub wymazać to co powiedział i nadal być z nim, a on by cię traktował jak worek na spermę. Nie rozumiem takiego zachowania. Gdyby mi rózowy takie coś powiedział, to bym się wbulwił tak, że wymazałbym, ale wspomnienia o niej.
  • Odpowiedz
@justynadfrutka: na bank taki typ dawał szereg oznak swojego #!$%@? umysłowego na codzień, ale ty albo ich nie widziałaś bo jesteś kretynką, albo widziałaś, ale oszukiwałaś się, że ci się zdaje, że to się zmieni i inne pierdy i w tym przypadku jesteś również kretynką. Dziękuję za uwagę i życzę powodzenia w dalszym oszukiwaniu samej siebie.
  • Odpowiedz