Wpis z mikrobloga

@Achim32 nie no wiadomo, sa ramy za grube hajsy, znajomi mnie juz zapraszaja na wspolne pedalowanie (boze, jak to brzmi), a maja trecki za kilka ladnych tysi XD
@zorq moooze kiedys o tym pomysle, ale na chwile obecna potrzebuje taczki z punktu A do B, wiec nie bede inwestowal, tylko utrzymywal stan, ewentualnie zmienie te pedaly :)
@Dymass: Ja pisałem odnośnie tego, że hipsterzy kupują rowery za 3k zł. IMO nie, jak ktoś inwestuje w szosę to będzie na niej jeździł. btw. też ostatnio kupiłem używkę: dziewięcioletni rower na świetnym osprzęcie za 1400zł, oryginalna cena to 4000zł. Remontowałem go tylko 2 dni, nic nie wymieniałem, działa jak marzenie.
@Dymass: nie znam się, po prostu mam takie same jak Ty i są #!$%@?! Mimo poprawnego naciągnięcia linek, założenia porządnych klocków to hamuje jakby chciał a nie mogło

Jedyny plus, ze nie wylecisz za kierownicę. Chociaż jak mi łańcuch spadł to i tak wylądowałem na ryju na środku skrzyżowania xD
@KarPaKo nie stac mnie na srajfona, mam telefon po zonie XD kawe kupuje najtansza rozpuszczalna lure bo lubie, a w starfucksie bylem raz, w przypadkiem w Berlinie, kawa byla tak paskudna, ze oddalem bezdomnemu XDD