Wpis z mikrobloga

@profaza: Ogólnie masz rację, że im więcej zarabiasz w tym wyższą kwotę celujesz, natomiast gdyby mi przyszła żona zrobiła awanturę, że za tani to bardzo szybko byśmy się pożegnali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saycool no zgadzam sie z toba calkowicie :) ja wyszedlem z zalozenia ze skoro wydaje sobie na #!$%@? fo auta 2 k miesiecznie to 4 k na pierscionek na cale zycie to nie jest jakis specjalny koszt :) btw slub to dopiero wydatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
symbol trwałości


@gwynebleid:
Syndrom trafionego marketingu raczej :P

@matt-salleus:
Drogi pierścionek to kiepski pomysł, bo pierścionki nosi się ciągle (zakładam, że chce nosić razem z obrączką, jak tak jej zależy). Co innego droga biżuteria jaką zakładasz na specjalne okazje a resztę czasu trzymasz w szafie, co innego pierścionek z którym będzie przechodzić wszędzie, który często zakłada się i zdejmuje. Dużo łatwiej zgubić, stracić.
  • Odpowiedz
@profaza: nie chodzi o to, że mnie nie stać na ten pierścionek. Może problemem jest to, że po tylu latach doświadczeń z #logikarozowychpaskow wciąż mam nadzieję, że przypomina ona #logikaniebieskichpaskow :)

@agaja: rzecz też w tym, że ten i następny rok to właśnie dla mnie maraton dużych wydatków - długie wakacje, mieszkanie, samochód + teraz jeszcze pierścionek, stąd też może odezwało się we mnie serce oszczędzającego.
  • Odpowiedz
  • 19
@matt-salleus: żebyś nie skończył jak mój znajomy ze swoją (oczywiście bezrobotną) kobieta, której motto życiowe brzmi: "chciałeś księżniczkę to teraz mnie utrzymuj" ( ),
Taką samą inbe o pierścionek przeżywał xd
  • Odpowiedz