Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: W kontakcie z GB ustaliłem, że telefon zostanie mi wysłany raz jeszcze. Chcieli mi zwrócić pieniądze na kartę ale byłbym sporo stratny gdyż jak kupowałem tel. dolar był sporo więcej wart niż teraz a jeszcze dodatkowe przewalutowanie.
Nadmieniam, że przesyłkę miałem ubezpieczoną. Niemniej jednak napisali, że fakt iż mogą mi zwrócić pieniądze to wyjątek (to pytam co daje to ubezpieczenie skoro to wyjątek). Jestem ciekaw czy tel zostanie faktycznie
  • Odpowiedz
Mnie w tickecie na GB zaproponowano $100 zamiast $199 które zapłaciłem. Żenada! Nigdy więcej GB. Wiadomości priv tutaj nie otrzymałem mimo przesłania order# i tracking#. Żenada x2. Dobrze, że płaciłem PayPalem. Może jak będzie wystarczająco dużo otwartych dysput to im zbkokuja konto. Oszuści! Kolejny tomtop czy jakiś inny joybuy...
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: pisałem na pw ale bez odzewu. za telefon zapłaciłem punktami na prawie 9 dolców. transakcja nie doszła do skutku więc wydaje mi się że powinny wrócić na moje konto gearbest. Sklep oczywiście umywa ręce.
  • Odpowiedz
Order No.:W1708170630292661
Tracking Number: RT002484111AT

Order No.:W1708170250243524
Tracking Number: RT002490885AT
  • Odpowiedz