Wpis z mikrobloga

Wszem i wobec pragnę wyrazić ubolewanie i wku***nie na bitcoina i to że banda rzuciła się na koparki żeby nic nie robiąc mając kasę za free, przez co ceny części komputerowych są absurdalne. Chce sobie człowiek kupić komputer do pracy, żonie z dobrą grafiką żeby miała do Catii czy innych programów graficznych ale nie kur* wal się, też chcemy zarobić na kryptowalutach to kupuj grafikę za 1000 więcej niż normalne. Drogie sklepy, krpytowaluty i inni powiązani, JEBCIE SIĘ!

#kryptowaluty #komputery #sklepyinternetowe
  • 16
@Rhados: spokojnie głupi ludzie kupują inne wynalazki bo wydaje im się, że reszta też będzie kiedyś coś warta ale rzeczywistość szybko skoryguje błędy a ceny sprzętu kiedyś wrócą do normy.
@czarne_kocisko: licka studencka, tak samo jak autocad ;)
@mawojciech: nie chodzi nawet o quadro, chciałem fajnego radeona nawet dla siebie do jakiś gier jak już wspomniałem wyżej. a taki i tak jest lepszy niż zintegrowana w jej lapku
@iAmTS: zwróć kolego uwagę na to, że troszkę konteksty się różnią, bo ja nie podjąłem ryzyka bo chciałem przycebulić tylko #!$%@? mnie zmowa i sytuacja rynkowa ( ͡° ͜ʖ