Wpis z mikrobloga

Witam
Widzę że dzisiaj otrzymałem status VIPa :)
Czyli moje porady w tagu #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw ) cieszą się dużym zainteresowaniem.
Dostaję też codziennie od Was mnóstwo pytań na pw, średnio 3 osoby dziennie do mnie piszą.
Nie mam aż tyle czasu żeby na wszystkie pytania odpowiadać wyczerpująco, ale staram się.
W związku nasunęło mi się takie pytanie:
Czy nadal mam udzielać porad wyłącznie w wolnym czasie, nieregularnie, jako takie "pisanie z nudów" (bo tak teraz to robię),
czy może konkretnie zacząć pisać regularnie w stałych godzinach i doradzać indywidualnie (skype, telefon) w tych tematach, a nawet w razie potrzeby pomóc komuś na żywo w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich? Taki pomysł mnie naszedł:)

A żeby nie było że zostawię ten wpis bez czegokolwiek motywującego, to wkleję pastę z mojego komentarza z wczoraj:

Bez pewności siebie nigdy nie będziesz miał takich rezultatów jakie pragniesz mieć. To jest coś, od czego musisz zacząć. Równolegle do zdobywania wszystkich innych umiejętności, musisz budować swoją pewność siebie.
Czy jest to ekspedientka w sklepie, czy 50 letnia kobieta w windzie nie bój się rozmawiać.Bądź otwarty, socjalny, nie bój się kontaktu... to cechy i umiejętności, które pomogą Ci w całym Twoim życiu.


Zanim cokolwiek zrobisz odpowiedz sobie w najdłuższym wywodzie jaki Ci przychodzi do głowy na parę pytań.
- Dlaczego jestem wartościowym facetem ?
- Jak barwne jest moje życie ?
- Czy akceptujesz siebie, swój wygląd ?

- Jak chciałbyś wyglądać za rok ?
- Jakie są najważniejsze zasady, reguły w twoim życiu którymi się kierujesz ?
- Jaka kobieta byłą by twoim ideałem ? (wylistuj jak najwięcej cech)
- Jakie mam hobby, zajęcia poza kobietami ?

Zanim przystąpisz do gry uświadom sobie, że Twoje problemy związane z relacjami leżą głównie w Tobie i Twojej głowie...
Pobierz Jokker - Witam
Widzę że dzisiaj otrzymałem status VIPa :) 
Czyli moje porady w tagu...
źródło: comment_U2fkDWksBgfJqQkZBlOuC7pHudmWa4OC.jpg
  • 10