Wpis z mikrobloga

@rampage1234: tzw. Spalanie miski stosowane przy nauce ma wyrobić motywacje, ale najpierw należy nauczyć psa w ogóle skupiania na przewodniku i innych podstaw. I nie polega to na dwudniowym głodzeniu
  • Odpowiedz
@wrobel102: weź proszę nie słuchaj wykopków tylko poczekaj do szkolenia i tyle. Przecież to co wypisują przy okazji tematów wychowywania psów to są przemielone tysiąc razy i odebrane na ich chłopski rozum mądrości, poprzekręcane i pomieszane.
  • Odpowiedz
@wrobel102: Stary, mam huskiego i chyba musialbys go razic pradem zeby sie sluchal xD Byłem na szkoleniach itd. itd. itd. a jak bedzie chcial uciec to i tak ucieknie. Do tego kopie mega dziury jak sie jej nudzi. Pies zajebisty bo wesoły i bardzo kontaktowy, ale trzeba miec troche cierpliwości do tej rasy :)
  • Odpowiedz
@wrobel102: Mam 3 lata, pojętna bestia, rozumie wszystko, ale nie robi, bo nie chce i koniec. Natomiast jak ma w tym interes, np smakołyk to wszystko pamięta. Uwielbia długie spacery i to jest podstawą relacji, wcale nie jedzenie, czy smakołyki. Największe poważanie ma ten domownik co chodzi na spacery.
  • Odpowiedz
@wrobel102: nie jestem pro ale jednego haszczaka dochowałem. Jedyny sposób na trening z nim jaki znalazłem to uprzednie zmęczenie psa. Po 15km biegania dopiero dało sie przykuć jego uwagę, inaczej był zbyt nadpobudliwy i szybko sie rozpraszał. Zmęczony pies był skłonny do wysiłku intelektualnego. Ja jeździłem na rowerze, pózniej 20 min przerwy i trening. Pies był głodny i potulny. Ogólnie to potrafił zębami przegryźć siatkę, zrobić podkop pod murkiem, przeskoczyć
  • Odpowiedz
@wrobel102: ja też mam Husky i powiem Ci tak, pies potrzebuje Alfy i będziesz nim albo Ty albo on. Pamiętaj także o tym, żeby być bardziej przebiegłym niż on, bo wtedy wygrasz i będziesz miał najlepszego kumpla na ziemi. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@wrobel102: na pewno pokaz mu kto rządzi:x moja wskakiwała za mnie na fotel i mnie z niego spychała, bo ONA chciała na fotelu siedzieć xD później ja jej tak robiłam i się spychałyśmy we dwie
  • Odpowiedz
@Shisan: postaram się opisywać po kolei. Kupie psu uchwyt na kamerę go pro i bede też chciał udokumentować jego wyczyny :)

Może ktoś zobaczy co robię zle albo komus to pomoze :)
  • Odpowiedz