Wpis z mikrobloga

A gdyby tak COFNĄĆ wszystkie albo większość donejtów na Mikołajka i SAMEMU przelać te pieniądze na się pomaga czy tą drugą stronkę z pomocą? Grubas dostał by po portfelu za oszukiwanie i rzekome przywłaszczenie donejtów w obcej walucie,a Mikołaj dostał by to co spaślak OBIECAŁ, czyli 25 tysięcy złotych.
#danielmagical
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spidermax: Nie kłam, CEL NIE ZOSTAŁ NIGDY OSIĄGNIĘTY. Cel to 25 TYSIĘCY ZŁOTYCH POLSKICH, a zebrano niecałe 12000 zł. Grubas OBIECAŁ te 25k zł, a to, że na Siępomaga został zrealizowany cel to NICZEGO NIE ZMIENIA.
  • Odpowiedz
@marv0oo: To wycofuj ( o ile coś wpłaciłeś) , ja tam wpłaciłem do niego i na pomaga, dla mnie liczy się to, że dzieciak dostał kasę a to grubas mu napędził te pieniądze.....
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Jest tak traktowana ponieważ pieniądze przesyłane przez donate podlega pod program ochrony kupujących, na paypalu nie można wysłać "Automatycznie" przez opcję do rodziny i znajomych ponieważ nie udostępniają nawet api do tego
  • Odpowiedz
@mxcv27: tyle, ze nie mozesz zalozyc sporu przy donejcie. Poniewaz nic nie kupowales, tylko dales mu dobrowolnie donejta. Oczywiscie mozna to wycofac ale tylko i wylacznie jesli wysylales donejta przy uzyciu karty kredytowej oraz kiedy udowodnisz, ze transakcja byla nieautoryzowana
  • Odpowiedz
@Spidermax: Co opanował? Zbiórka miała być DO PÓŁNOCY, a on nagie C--J ZEBRALIŚMY HAJ UDAŁO SIĘ, KONIEC. Potem wyskoczył przez okno i się poryczał bo nochabaal go naciąga na pieniądze, a on się daje
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Nie prawda, wystarczy złożyć spór i napisać w prost iż donate był w celu zrealizowania pewnej akcji i czujesz się oszukany, zakładam się z tobą że ci uznają
  • Odpowiedz
@mxcv27: Akurat jestem zwiazany z PP od paru lat. Pracuje tez w wspolpracy z PP i wiem jak dokladnie to dziala. Donejta w zyciu nie wycofaja Ci przez spor, poniewaz sa dobrowolne. Myslisz, ze jakby to bylo takie latwe wycofywanie to ludzie nie robiliby tego u Magicala? Po prostu to nie takie latwe.
  • Odpowiedz
@Spidermax: Ale czy ja Ci coś każę człowieku? Dałem propozycje na mirko, ludzie to podchwycili. Nie chcesz, nie wycofuj, ale WIELU mirków jest w---------h przez oszustwa grubasa
  • Odpowiedz