Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem abstynentem. Nie piję wcale alkoholu pod żadną postacią. ( No dobra raz mi się zdarzyło zjeść kawałek ciasta nasączonego alkoholem).
Na imprezach piję wodę z lodem. Nie przeszkadza mi to, że ktoś pije w moim towarzystwie, ale zauważam, że ludziom przeszkadza to, że ja nie pije wcale.
Przeszkadzałoby wam, że siedząc z wami z pubie piję sobie sok albo wodę i nie chcę pić alkoholu? Ludzie namawiają mnie, wypij, a co tam Ci zaszkodzi piwko czy 2.
Co sądzicie moje słodkie mireczki ?( ͡ ͜ʖ ͡)

#wygryw czy #przegryw #pytanie #alkohol

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 21
  • Odpowiedz
Przeszkadzałoby wam, że siedząc z wami z pubie piję sobie sok albo wodę i nie chcę pić alkoholu? Ludzie namawiają mnie, wypij, a co tam Ci zaszkodzi piwko czy 2.


@AnonimoweMirkoWyznania: Osobiście szanuję niepijących. A poza tym - jak pić to dobre alkohole, a nie piwo. Piwo to lipa.
  • Odpowiedz
@Jokker: Piwo to nie tylko szczyny jak Żywiec i Tyskie. Niektóre są dobre np. Książęce ciemne i złociste, niektóre browaru Tenczynek, nie mówiąc już o jakiś droższych kraftowych.
  • Odpowiedz