Wpis z mikrobloga

Tez was wynisza ta swiadomosc, ze wasz przecietny rowiesnik ma za soba setki, jak nie tysiace stosunkow seksualnych, ze uprawia s--s regularnie od 15 roku zycia? Mnie to wyniszcza od srodka.
#tfwnogf #s--s
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjde_z_przegrywu: Ja tam nie wiem, jak patrzę na moje znajome, to połowa z nich po dziś dzień nie przytulała chłopaka, a co dopiero te słynne współżycie (ale na sto procent nie mówię, może tylko zgrywają takie cichutkie, a odbijają sobie). A Sebki ze starej klasy tym bardziej.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Nagle zdałam sobie sprawę z tego, jak moje otoczenie jest aseksualne xD Mam jakąś Drużynę Przegrywów za sobą, bo w sumie tylko jedna znajoma ma chłopaka, z którym tam sobie tereferuje, a reszta tylko piwniczy
  • Odpowiedz
na wszystko trzeba zapracowac


@KwasneJablko:

HAHAHHAHA tacy jak ty nie zrozumieją xD
Tak, bo taki Patryk sobie zapracował na to że miał swój pokój, zarobił sobie na modne i ładne ubrania, nie miał trudnych doświadczeń z dzieciństwa... TAK TO WSZYTSKO JEGO ZASŁUGA xDDDDDDDDDDDD I TO WI WIEKU 16 LAT. Wystarczyło nie kupować drożdżó..... Zaraz zaraz, a to czasem nie Patryk dostawał codziennie pieniądze, żeby sobie kupić kilka paczek czipsów z tazosami
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: na studiach, po siódmej/ósmej dziewczynie uświadomiłem sobie że s--s to nie wszystko, prosto jest złapać jakąś petarda loszkę z mięsistym tyłkiem i dużymi jędrnymi cyckami, zabrać do fajnej knajpy a potem na domówce przegrzmocić w pokoju obok, ale w pewnym momencie ci się to nudzi, kolejna d------a, gadkę masz już wyuczoną, zaczynasz skupiać się na znalezieniu takiej jak te puste ślicznotki tylko że jest o czym pogadać po a
  • Odpowiedz
HAHAHHAHA tacy jak ty nie zrozumieją xD

Tak, bo taki Patryk sobie zapracował na to że miał swój pokój, zarobił sobie na modne i ładne ubrania, nie miał trudnych doświadczeń z dzieciństwa... TAK TO WSZYTSKO JEGO ZASŁUGA xDDDDDDDDDDDD I TO WI WIEKU 16 LAT. Wystarczyło nie kupować drożdżó..... Zaraz zaraz, a to czasem nie Patryk dostawał codziennie pieniądze, żeby sobie kupić kilka paczek czipsów z tazosami w sklepiku?


@LajfIsBjutiful: Po pierwsze to nie przeliczaj wszystkiego na pieniądze. Mowa w poscie matce o sexie i takich tam. Chodzi raczej o wklad "pracy" w celu znalezienia dziewczyny.

Po drugie jaki kurde Patryk? Co mu dały jakieś czipsy? Nadwage i syfy na twarzy. Tego
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: kolego widać że podirytowany jesteś bardzo. Ja nie napisałem że większość ludzi dostaje wszystko od życia bez żadnej pracy (chociaż jest bardzo mała garstka takich ludzi). Ja napisałem że w kwestii podrywania żaden z moich dalszych i bliższych znajomych, którzy swoje przygody z randkowaniem zaczynali w liceum albo nawet wcześniej nie musiał robić nic z tych rzeczy które są zazwyczaj wymieniane jako pierwsze, podstawowe aspekty. Nie oznacza to że
  • Odpowiedz