Wpis z mikrobloga

@ostry_boy: nie widze tu żadnego wpisu, że gosć polewa z typowych Karin. Natomiast widzę masę pelikanów traktujacych ten opis poważnie i rozpisujących się o inteligencji panien.
Ludzie czy wy aż tak nieprzytomni jesteście?
  • Odpowiedz
no niezla racjonalizacji byku, przeciez dobrze wiemy ze twoja d------a podeszlaby Golgote na kolanach tylko po to żeby pocałować pana ze zdjęcia prosto w żołądź


@ostry_boy: Tylko róznica między nim a tobą jest taka, że on nie jest stulejarzem, który zakłada fejk konta na tinderze, żeby mieć szansę pogadać z płcią przeciwną. XD
Ja nie wygladam jak ten koleś ze zdjęcia, ale mam dziesiątki lepiej wyglądajacych dziewczyn niz te tutaj,
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: mniejsze niż Ci się wydaje. Większość kobiet, które poznałem, a poznałem ich bardzo dużo przez swoją pracę i hobby, interesuje głównie normalność. Taka zwyklacka normalność. To, że oczekują, że facet będzie miał pracę i będzie potrafił zadbać o siebie to nie jest nic niesamowitego. To, że większość wykopków nadinterpretuje wymagania kobiet to problem wykopków, a nie kobiet.

Uroda to nie jest bycie Bradem Pittem w Fight Clubie, tylko to,
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Nie psuj wizji niektórych wykopków że wszystkie kobiety to k---y i jak nie cechują Cie

Zarobki co najmniej 5k na miesiąc, własny samochód, własne mieszkanie, dobry wygląd, ma jej wszystko stawiać, ma cały czas wychodzić z inicjatywą, ma ją zabierać wszędzie itd itp


To jesteś singlem do końca życia
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: Cóż. Moim zdaniem to nie jest prawda - potwierdzają to też badania. Gdyby wziąć całą populację facetów, to normalna ich atrakcyjności byłaby podpisana "nieatrakcyjny". Dziewczyny mają wyższe wymagania wobec facetów, niż faceci wobec dziewczyn - jakby wziąć taką skalę atrakcyjności (1-10), to w przypadku facetów ocenianych przez kobiety, większość wypadałaby poniżek 5 punktów. Gdzie u facetów to jest bardziej zbliżone do rozkładu normalnego, chyba nawet to jest trochę przesunięte
  • Odpowiedz
To jesteś singlem do końca życia


@Analkamon: 5k oszalałeś? Przeciętny wykopek uzna, że bez 15k na rękę jesteś nikim.

Do tego nie możesz być suchoklatesem, ulany, własne mieszkanie min. 100m2, ale nie wielka płyta, bo to bieda. Samochód Audi A8 z 2016 to minimum.

Wtedy masz szanse na te najbrzydsze, ale i tak wiadomo, że zaraz będzie bolec na boku, bo HEHE BABY TAKIE SOM XDDD
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: No widzisz, a ja nie podchodzę do relacji międzyludzkich na podstawie badań rozkładu normalnego, tylko podchodzę do każdej osoby jak do człowieka. Czy to kobieta, czy to mężczyzna.

A samemu będąc 5/10 z nadwagę idę jutro na randkę z prześliczną dziewczyną, z którą pod kilku miesięcy coraz lepiej dogadywaliśmy, aż zaczęło między nami iskrzyć. A i ona nie ma pojęcia ile zarabiam.

Także polecam przestać czytać badania, a zacząć
  • Odpowiedz
@Hatespinner: a najzabawniejsze jest to że wystarczy wyjśc na ulicę i masa przeciętnych chłopaków jest z normalnymi dziewczynami, ale to by wymagało aktualnego wyjścia a nie plucie jadem. Ja tam przestałam próbować się kłócić z ludzmi tutaj juz dawno temu, szczegolnie jak się pojawiają uzytkownicy jak wyjde z przegrywu czy gniew stulejarzy i ich eksperymenty społeczne XD
  • Odpowiedz
Dogadywania się, bez bolca na boku

@Yolocaust: No ale to jest ta ułuda. Większość dziewczyn i tak Cię zostawi (hipergamia), chyba, że nie pozwoli im na to ideologia/religia. Większość kobiet jest nieszczęśliwa w małżeństwach, większość rozwodów jest inicjowana przez kobiety. A jak chcesz dobrze zjeść, to czemu nie potrafisz sam sobie gotować - czemu ma to robić niby kobieta?

byłem

@Sarza01: Taka cud kobieta i wielka miłość, że się rozstaliście po 8 latach :). Teraz to życie nie ma
  • Odpowiedz