Wpis z mikrobloga

@ostry_boy wykopki jak zwykle czarno biało widzą świat. Dla was są chyba tylko 2 typy faceta: przystojny i głupi jak but, lub interesujący ale brzydki. Podobnie kategoryzujecie kobiety: jak piękna to pusta, jak szara mysz to fajna to związku.

A ludzie są bardzo różni i zdarzają się osoby będące 9/10 z wyglądu oraz osobowości równocześnie. To samo z tymi 2/10. Są wojujace grubasy które twierdzą że cały świat jest winien tylko
  • Odpowiedz
@Sarza01: Byłem kilka razy, obecnego statusu nie chcę zdradzać - ale nie jestem pewien jakie to ma znaczenie w kontekście tej dyskusji. Byłem zauroczony i zakochany, nawet w wypadku, gdy już uznałem, że w sumie to nie ma szans by to powtórzyć.

I "cudowna" kobieta czy "prawdziwa" kobieta to tylko określenia na dziewczynę, w której jesteś zauroczony. Obiektywnie to nie ma takich dziewczyn :) właściwie to nie ma takich ludzi
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Często się z Tobą zgadzam, ale w tym wątku, ani trochę. Moim zdaniem są ludzie "wyjątkowi" i "cudowni", ale nie w ujęciu ogólnym. Ktoś może być "cudowny" i " wyjątkowy dla kogoś, a dla innego zupełnie przeciętny. Dlatego też uważam, że warto szukać i można znaleźć kogoś wyjątkowego i cudownego dla siebie. I czujesz to nawet gdy już minie zauroczenie. Oczywiście nie twierdzę, że są ludzie bez wad, chodzi
  • Odpowiedz
Zapewne żadna z tych lasek nie nastawia się na dłuższy związek z tym Panem bo z jego opisu można wywnioskować że nie jest najbystrzejszy. Więc czemu dziewczyny się nim interesują... hmmmm nikt chyba tego jeszcze nie napisał ale po prostu to są k---y każda z nich polubieniem jego profilu powiedziała "wyruchaj mnie". To tylko pokazuje jak puszczalskie są polki, jeśli chcecie porządne dziewczyny jedźcie do Japonii albo zmieńcie wiarę i weźcie muzułmankę.
  • Odpowiedz