Wpis z mikrobloga

@MacDouglas: ale jaka realizacja planu, Ty myślisz, że po ekonomii jedyne co Cię czeka to praca w okienku w banku i wciskanie ludziom kart kredytowych? xD
jest kupa fajnych miejsc w których można pracować, a w 3/4 z nich nie ma targetów, polecam kontynuować poszukiwania ;-) a studia techniczne jak najbardziej na plus, w zasadzie po wszystkich studiach.
@Luxik: no tak właśnie myślę, dzięki że wyprowadzasz mnie z błędu. A mógłbyś podać jakiś przykład gdzie nie ma targetów? Co rozumiesz przez to że studia techniczne w zasadzie po wszystkich studiach
@MacDouglas: to, że w dobie internetów i technologii dobrze mieć zaplecze merytoryczne z jakiejś dziedziny + studia techniczne inżynierskie czy stricte IT. Chociażby jakieś biol/chem + inżynieria/programowanie, nie wiem co Cię tam interesuje w sumie. Inna kwestia, to że same inżynierskie/IT wystarczą żeby żyć :)

Po ekonomii? Wszędzie tam, gdzie trzeba rozumieć finanse, statystykę i pokrewne, większość korpo, jakieś firmy przetwarzające dane, centrale banków, część pracy w urzędach. Targety zostaw konsultantom-studentom