Wpis z mikrobloga

Jaki on jest upośledzony xD
#!$%@? że śpiewa piosenkę zagorzałego komunisty Grzesiuka. #!$%@? że ta piosenka nie ma nic absolutnie nic wspólnego z Powstaniem. #!$%@? że Grzesiuk w '5 lat kacetu' wielokrotnie wypowiadał się niepochlebnie a nawet z pogardą o Powstańcach przywiezionych do obozu.
Marian i Pastor to jest wyższy poziom #!$%@?

#historia #warszawa #grzesiuk #powstaniewarszawskie
Pobierz LowcaAndroidow - Jaki on jest upośledzony xD
#!$%@? że śpiewa piosenkę zagorzałego ko...
źródło: comment_zyHyoWJj09szn2AHOWrqvtbZ7fKaKYkA.jpg
  • 40
@LowcaAndroidow ale przeczytałeś zdanie poprzedzające to do czego się odniosłeś?

Robotnikiem wolno ci być, ale nie należy tego zaznaczać nawet po śmierci, bo »dusza zbawiona nie będzie«. Przecież to sztandary robotnicze, fabryczne, pod którymi stają robotnicy o różnych przekonaniach politycznych, wierzący i niewierzący”. - wyjaśnienie sytuacji że sztandarami.
@LowcaAndroidow: Uznanie Grzesiuka z kogoś, kto "budował komunizm" uważam za potężne nadużycie. Facet nagrał kilka swoich piosenek w Polskim Radiu (piosenek o Warszawie, nie o socjaliźmie czy komuniźmie), napisał 3 książki, w których faktycznie niektóre fakty mijają się z rzeczywistością i są podkoloryzowane na korzyść socjalizmu (ale założę się, że taki był warunek wydania tych książek i dopuszczenia do druku i te sytuacje nie są treścią ani kwintesencją trylogii Grzesiuka). Jedno
@LowcaAndroidow: A to jakby Grzesiuk miał dobre zdanie o powstańcach "OOO PANOWIE BOHATEROWIE W OBOZIE DALEJ JÓZEK DAWAJ DAVID ZRZUCAJCIE PIDŻAMY ROBIMY DYWAN HERR HELMUT WYJMUJ DAS LEICE CYK CYK PANOWIE HERBATKI MOŻE SIĘ NAPIJĄ ZBIERALIŚMY SUSZ NA TOREBKĘ TRZY LATA" to by było ok?
A mi się wydawało, że opisał jak ich widział. Szczerze, bez srania w pudernicę.
@LowcaAndroidow: dyskutujesz z każdym zawzięcie, jakby od tego zależało conajmniej Twoje życie, a kuźwa każdy wpis (w tym mój na początku) że cały wywód jest z dupy, bo to nie jest piosenka Grzesiuka skrzętnie pomijasz XD Kisnę srogo.

Jeśli chodzi o sztandary na pogrzebie ojca, to aż sięgnąłem do źródeł (nie chce mi się przepisywać książki więc w telegraficznym skrócie):
Ojciec był niewierzący, Grzesiuk też, księdza załatwili na prośbę matki. Ksiądz
@Piotrek00
@LowcaAndroidow
Doklejamy fragment książki i polecam najpierw sprawdź potem pisz. Nie chodź tam - mówi on - bo tylko się zdenerwujesz i jeszcze którego zabijesz. To nie powstańcy - to bydło. Ty nie masz pojęcia, co oni wygadują. A zresztą idź, to się przekonasz sam.

Poszedłem. Z początku przysłuchiwałem się rozmowom innych, a wypowiedzi tych z

Warszawy były w takim sensie:

- Co, wy myślicie, że nas będą traktowali tak jak
dlatego kazdy wyborca przed glosowaniem powinien przejsc test wiedzy, bo przez takie osoby co ty ktore wiedza cods piate przez dziesiate rzadza od 25 lat te same mordy


@dzikiczytelnik: Nie powiedziałem że głosowałeś na te same mordy, napisałem tylko że przez osoby co wiedzą o polityce piąte przez dziesiate mamy ten sam burdel tych samych ludzi na stołkach. A tacy co interesują się tylko polityką rekracyjnie raz na 4 lata i