Wpis z mikrobloga

Przypominam wszystkim zainteresowanym, że ekipa #motomirko wybiera się na wspólne torowanie dn. 27.08.2017 - godz. 16.30 - 19.00 - koszt 119 zł.
Obecnie zapisanych jest 16/30. Jeżeli ktoś chce pojechać to proszę się zapisywać i opłacać, gdyż dopiero to gwarantuje Wasz udział.
Bliżej terminu pomyślimy czy spotkamy się jakoś na stacji przy torze czy już na obiekcie :) Będę spamował i przypominał :)

#motocykle #zlotmotomirko #torlodz #torowaniemotomirko <- tag do czarnolistowania jeśli nie chcesz widzieć tego spamu (ale niedługo będziemy wołać w sprawie wynajęcia toru w Bydgoszczy na wyłączność więc można również obserwować)

Wołam zainteresowane osoby.

@Stitch @iedrzei @bartis55 @fotograf_warszawiak @wtchr @kinollos @kabzior @amath @Ostasz @Pszemekk @hypation @Czarna_SV @enjoi @localh0st @kasin @Oskarek89 @katera @brick @noriad @trueno2 @syrena_elektro

Jeśli ktoś z powyższej listy nie chce być wołany przy następnych wpisach to proszę odezwijcie się w komentarzu to zaktualizuje swoją spamlistę, z której będę dalej wołał ludzi :)
  • 54
@Stitch Ja na 100 % miałem jechać autem z przyczepka. Mam gulfa w gazie, a cena przyczepki to 40 zł. Niestety wczoraj zepsuło się ukochane LPG i gazownik umówiony dopiero na 28 sierpnia. A benzyny spala 2 razy tyle co moto. Mocno się zastanawiam.
@Stitch: Jak bedzie tak jak dzisiaj to #!$%@? i jesli masz miejsce to z checia bym sie dopial na przyczepke.

Skoczyłem sobie dzisiaj po pracy obwodnicą, bo myslalem, ze troche powiewu i bedzie lepiej. #!$%@?! Jeszcze gorzej, jak w piekarniku.