Wpis z mikrobloga

Jakoś zawsze mnie to bawi, jak kibole z okazji różnych nacjololo obrządków odpalają te ichnie race. Stoi potem jeden z drugim z taką śmiertelną powagą, z twarzą pełną skupienia i zadumy i majestatycznie wpatruje się w czas i przestrzeń, a w łapie kurzy mu się to gówno z bazaru i #!$%@? smrodem na dwadzieścia metrów xD
Fajnie, że czcisz tych swoich bohaterów, na pewno by się w #!$%@? ucieszyli jakby to zobaczyli xDDD

Pobierz CzarnyKot - Jakoś zawsze mnie to bawi, jak kibole z okazji różnych nacjololo obrządkó...
źródło: comment_9kSVh5pHr7C0IsoVGfOgcFQXhFB85PaE.jpg
  • 101
no niestety dyskusja na rozmowie ani nie zakaże rac ani nie zwiększy ich ilości. Możemy sobie tylko pogaworzyć niczym z piwem pod płotem.


@FotDK: I?

No to napisz do UM, albo zorganizuj własne a nie zmieniaj sposób obchodów grupie, która i tak nie miałaby ochoty nawet o tym słyszeć.

Tu też się kończy wolność.


Jakoś nie wydaje mi się, żeby korzystanie z rac zostało przyjęte na głosowaniu. Na obchody PW chodzę
@rzep: tfu dyskusja na wykopie, zamyśliłem się

Bez rac by szło, ale nie byłoby takiego hype'u.

Skoro narzucili to pozostaje UM.

Hmmm ostatnio jest to modne - potrzebne są badania, czy wystarczy prześledzić opinie ludzi w tak trywialnych kwestiach?
@Czarny_Kot_ no to właśnie widać jakie masz podejście do historii i kultury kraju w którym się wychowales żyjesz i pewnie będą żyć Twoje dzieci. Nie mówiąc o języku w którym się wypowiadasz. Brak słów...
- świeczki na ostatnich protestach


hehe gupie lewaki przynoszom świeczki na marsze oderwanych od koryta, a kto nie ma to w telefonie odpala

tablice czy inne bohomazy na paradach równości


hehe gupie lewaki przynoszom jakieś śmieszne kartki na marsze zboczeńców i malujom sie jak pajace

race na meczach czy patrio okolicznościach


ważny element oprawy, lewaki nie zrozumio.
@FotDK:

Bez rac by szło, ale nie byłoby takiego hype'u.


Wystarczy tysiące osób i samochodów zatrzymujące się w miejscu, nie dla rac ludzie te filmy oglądają.

Skoro narzucili to pozostaje UM.


Lub też wyrażenie swojej opinii - nie każdy ma chęć prawnej walki w tym temacie. Albo po prostu przestać na te obchody chodzić.

Hmmm ostatnio jest to modne - potrzebne są badania, czy wystarczy prześledzić opinie ludzi w tak trywialnych
Poza tym to te race idą w świat na wszelkiej maści video i tym się zachwycają ludzie - wszak większości wystarczy ładny obrazek, przemówienia nie są dla tłumu już takie ważne.


@FotDK: Właśnie sprawdziłem - najpopularniejszy filmik dot PW to "There is a city" (ponad 4 miliony wyświetleń).

Filmik trwa 1:32 z czego race widoczne są przez 6 sekund (10 jeśli doliczymy do tego ujęcie z dymem z rac) - od
rzep - > Poza tym to te race idą w świat na wszelkiej maści video i tym się zachwycaj...
@rzep: a ludzi, którym się podoba może być jeszcze więcej.

A najwięcej pewnie tych, którzy takie rozkminy mają gdzieś, albo mają gdzieś PW itd.

Skoro narzucili to pozostaje UM.


Lub też wyrażenie swojej opinii - nie każdy ma chęć prawnej walki w tym temacie. Albo po prostu przestać na te obchody chodzić.

No cóż..( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to nie jedyny filmik albo zdjęcie. We Wrocławiu największy
Pobierz FotDK - @rzep: a ludzi, którym się podoba może być jeszcze więcej.

A najwięcej pew...
źródło: comment_CjatMfaZ69cGF7zJSif5FJBGRXyJVprl.jpg
a ludzi, którym się podoba może być jeszcze więcej.


Nie masz na to żadnych dowodów. Dodatkowo powtórzę - twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja. Odpalanie rac, które śmierdzą i zasłaniają widok ludziom, którzy nie chcą brać w tym udziału jest twoim naruszaniem ich wolności.

A najwięcej pewnie tych, którzy takie rozkminy mają gdzieś, albo mają gdzieś PW itd.


Jasne. Tylko Ci z racami świętują rocznicę PW. Kibole się nagle