Wpis z mikrobloga

Jakoś zawsze mnie to bawi, jak kibole z okazji różnych nacjololo obrządków odpalają te ichnie race. Stoi potem jeden z drugim z taką śmiertelną powagą, z twarzą pełną skupienia i zadumy i majestatycznie wpatruje się w czas i przestrzeń, a w łapie kurzy mu się to gówno z bazaru i #!$%@? smrodem na dwadzieścia metrów xD
Fajnie, że czcisz tych swoich bohaterów, na pewno by się w #!$%@? ucieszyli jakby to zobaczyli xDDD

CzarnyKot - Jakoś zawsze mnie to bawi, jak kibole z okazji różnych nacjololo obrządkó...

źródło: comment_9kSVh5pHr7C0IsoVGfOgcFQXhFB85PaE.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: Obchodzenie tych uroczystości i mieszanie do tego jakiegokolwiek klubu, to debilizm. Oczywiście dość mam też napier***ania w tv, radiu i internecie o uroczystościach. WIEM! JEST POWSTANIE WARSZAWSKIE TZN ROCZNICA! Litości ludzie! Ile można tego słuchać! Jest godzina 12 a mi się chce już wymiotować. Nawet nie wchodzę na fb, bo tam każdy na tablicy, każda strona.. Niedobrze mi się robi..
  • Odpowiedz
@rzep: Ty za to nie masz dowodów, że podoba się to mniejszości. Zrób badania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się opieram na reakcjach w sieci.

kto przeciwko racom to "ma
  • Odpowiedz
Ty za to nie masz dowodów, że podoba się to mniejszości. Zrób badania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się opieram na reakcjach w sieci.


@FotDK: Moim dowodem jest jest to, że wkraczasz w moją wolność. Ja chce obchodzić rocznicę PW bez duszącego i
  • Odpowiedz
Jakoś zawsze mnie to bawi, jak kibole z okazji różnych nacjololo obrządków odpalają te ichnie race. Stoi potem jeden z drugim z taką śmiertelną powagą, z twarzą pełną skupienia i zadumy i majestatycznie wpatruje się w czas i przestrzeń, a w łapie kurzy mu się to gówno z bazaru i #!$%@? smrodem na dwadzieścia metrów xD


@Czarny_Kot_: zapewne to samo mówiła część mieszkańców Wwa o walczących powstańcach
No ale po
  • Odpowiedz
@rzep: ja nie wkraczam bo ani nie magazynuję rac ani nie mieszkam w Warszawie.

Nie wiem jakim dowodem co do preferencji tłumu są Twoje odczucia xD

"A najwięcej pewnie tych, którzy takie rozkminy mają gdzieś, albo mają gdzieś PW
  • Odpowiedz
Nie wiem jakim dowodem co do preferencji tłumu są Twoje odczucia xD


@FotDK: To ty zacząłeś mówić o preferencjach tłumów, na co zwróciłem Ci uwagę, że nie masz żadnych podstaw.

Mój sprzeciw wobec rac nie jest w kwestii preferencji tłumów (zwróciłem tylko uwagę, że popularność tego wpisu sugeruje, że niezadowolonych nie jest tak mało jak może Ci się wydawać), tylko tego, że takie racja łamią wolność
  • Odpowiedz
@rzep: > To ty zacząłeś mówić o preferencjach tłumów, na co zwróciłem Ci uwagę, że nie masz żadnych podstaw.

Chociaż mam research reakcji w sieci a nie swoje własne.

Nie, race nie są subiektywne. Race obiektywnie dotykają innych, postronnych ludzi - dymią, śmierdzą i zasłaniają widok na znacznym obszarze. To jest ingerencja w wolność osób postronnych, dlatego wolność kibiców tu się
  • Odpowiedz
Chociaż mam research reakcji w sieci a nie swoje własne.


@FotDK: Czym innym jest patrzenie na to na zdjęciu, czym innym stanie w tym dymie.

Jeśli następnym razem protest w sprawie SN znowu mi zablokuje tramwaj to zacznę strzelać, w końcu mogę to uznać za obiektywne łamanie mojej
  • Odpowiedz
@rzep:

Czym innym jest patrzenie na to na zdjęciu, czym innym stanie w tym dymie.


Sugerujesz, że kto nie zgadza się z Tobą ten nie opuścił
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że kto nie zgadza się z Tobą ten nie opuścił piwnicy?


@FotDK: Nie? Po co wmawiasz mi takie rzeczy. Sugeruje, że twoje słowa, że "uczestnikom się podoba" nie mają żadnych podstaw.

Obchody PW też są chyba
  • Odpowiedz
  • 3
@Czarny_Kot_ dziękuję za ten wpis. Dzisiaj o 17 odpalę dwie na raz. Bo o ile na początku próbowałeś dyskutowac, choć dość chamsko, tak potem kompletnie odlecialeś.

Dla mnie to pewien symbol. Na rondzie w Wawie rozbrzmiewają syreny, odpalamy race (i do kibola czy nacjo mi daleko). Są miejsca gdzie tych rac się nie odpala i tam możesz chodzić, choćby plac Krasińskich. Zabrałam ze sobą już sporo ludzi do wawy na godzinę
  • Odpowiedz