Wpis z mikrobloga

Jakoś zawsze mnie to bawi, jak kibole z okazji różnych nacjololo obrządków odpalają te ichnie race. Stoi potem jeden z drugim z taką śmiertelną powagą, z twarzą pełną skupienia i zadumy i majestatycznie wpatruje się w czas i przestrzeń, a w łapie kurzy mu się to gówno z bazaru i #!$%@? smrodem na dwadzieścia metrów xD
Fajnie, że czcisz tych swoich bohaterów, na pewno by się w #!$%@? ucieszyli jakby to zobaczyli xDDD

Pobierz CzarnyKot - Jakoś zawsze mnie to bawi, jak kibole z okazji różnych nacjololo obrządkó...
źródło: comment_9kSVh5pHr7C0IsoVGfOgcFQXhFB85PaE.jpg
  • 101
- świeczki na ostatnich protestach

- tablice czy inne bohomazy na paradach równości

- race na meczach czy patrio okolicznościach

- ubieranie choinki na święta

- znicze na cmentarzu


Bezużyteczny dla dyskusji i zadanych pytań zlepek symboli

@FotDK Rozumiem, że, skoro podjąłeś dyskusję, uważasz kurzenie racami za adekwatny sposób oddania hołdu poległym subiektywnie uznanych za bohaterów. Czy publiczna defekacja byłaby równie adekwatną formą wyrażenia szacunku? Jeśli nie, to dlaczego?

akurat race mają
świeczka też dymi, pochodnie dymią, mózgi fanatyków i betonów kopcą niemiłosiernie


@FotDK: Świeczka nie dymi w żaden zauważalny dla osób postronnych sposób. A kto łazi na protesty z pochodniami?

Poniżej można zobaczyć co parę rac robi z obchodami 1 sierpnia. Może po prostu zacząć granaty dymne odpalać?
rzep - > świeczka też dymi, pochodnie dymią, mózgi fanatyków i betonów kopcą niemiłos...
@rzep: dobrze, to zatem następnym razem napisz do organizatorów takich spędów, dziś o 17 będzie kolejny, możesz im przekazać swoje obawy na gorąco.

Uczestnikom się podoba.

A jeśli nie rozumiesz to przyjmij może zasadę tolerancji, którą forsujesz bez zastanowienia - "nie kumam, nie lubię, ale uszanuję".
dobrze, to zatem następnym razem napisz do organizatorów takich spędów, dziś o 17 będzie kolejny, możesz im przekazać swoje obawy na gorąco.


@FotDK: Wypowiadamy swoją opinię tutaj.

Uczestnikom się podoba.


Tak? Była przeprowadzona sonda? Ja tam bywałem i mi się nie podobało.

A jeśli nie rozumiesz to przyjmij może zasadę tolerancji, którą forsujesz bez zastanowienia - "nie kumam, nie lubię, ale uszanuję".


Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja.
@Czarny_Kot_: W moim uznaniu noszenie hasel nawolujacych do agresji powinno byc karane. Smierc wrogom ojczyzny. WTF? W mniemaniu czlowieka nierozgarnietego moze nim byc osoba o innym kolorze skory, jako zagrazajaca polskiej aryjskiej krwi. To powinno sie kontrolowac.
@rzep: no niestety dyskusja na rozmowie ani nie zakaże rac ani nie zwiększy ich ilości. Możemy sobie tylko pogaworzyć niczym z piwem pod płotem.

No to napisz do UM, albo zorganizuj własne a nie zmieniaj sposób obchodów grupie, która i tak nie miałaby ochoty nawet o tym słyszeć.

Tu też się kończy wolność.

Uczestnikom się podoba - większości, naprawdę muszę pisać, że nie wszystkim?

Poza tym to te race idą w