Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: 2017 rok a developer woli wciskać do łazienek każdego mieszkania mały piecyk gazowy, zamiast zrobić jeden piec dla budynku... Porażka. Poproś go o listę z całym standardem wykończenia, powinien mieć taki dokument. Jest tam wypisane w jakim dokładnie standardzie jest oddawane mieszkanie (rodzaj okien, drzwi wewnętrzne, dodatkowe urządzenia itd.).
@goferek: to jest właśnie wzięte z tej listy która jest dostępna na stronie. Na razie nie byłem aż tak zainteresowany żeby tam dzwonić. Pytam bo się nie znam a trochę mnie to zaciekawiło.
@m4kb0l: teoretycznie powinien być piec. Ale jak to bywa z rodakami, lepiej dmuchać na zimne. Ja na szczęście miałem kompletną listę z podanym nawet rodzajem posadzek w częściach wspólnych.
2017 rok a developer woli wciskać do łazienek każdego mieszkania mały piecyk gazowy, zamiast zrobić jeden piec dla budynku... Porażka.


@goferek: No straszna. Pewnie chodzi o to, że jak indywidualnie to nie wciska - właściciele mieszkań sobie kupią, czyli zaoszczędzi.
Chociaż może też stracić potencjalnych klientów - ja w nowym budownictwie nie kupiłbym mieszkania z piecem indywidualnym. Nie jest to jednak tak wygodne, trzeba przeglądy robić, miejsce zajmuje, chwile trwa nim