Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpis kieruje do wszystkich niebieskich, także do mireczków, którzy chodzą na divy w celu nauki seksu. Kiedyś myślałam, że s--s jest przereklamowany, że jestem aseksualna, nie było tak pięknie i robiłam to tylko wtedy kiedy już nie mogłam rozładować sama napięcia. Chciałam wam powiedzieć, że kobiety też potrzebują seksu oralnego, a o----m podczas "normalnego" seksu to rzadkość i kobiety często udają... Jeśli różowe są niedoświadczone, to mogą nawet nie wiedzieć, że s--s powinien konczyć się orgazmem u obu stron.
Miałam 4 partnerów seksualnych (21-26 lvl), w miarę doświadczonych i s--s z nimi był taki sam, miałam potrzebę to robić, ale nigdy nie byłam w pełni usatysfakcjonowana. Próbowali mnie zaspokajać oralnie, ale to też nie było przyjemne, leżałam jak kłoda i wydawałam z siebie jakieś dźwięki, żeby nie było im przykro;/ W końcu trafiłam na faceta, który doprowadził mnie do mega orgazmu już za pierwszym razem. To milion razy przyjemniejsze i jeśli jakaś kobieta mówi, że to nieprzyjemne, to jej facet musi być słabym kochankiem (albo niedojrzała do seksu i ją to obrzydza). Jeśli wasza kobieta nie wiję się z rozkoszy, nie jęczy i nie krzyknie, kiedy robicie jej dobrze ustami, to po prostu źle to robicie... Tego się nie da udawać, nie da się opisać, ale naprawdę jest milion razy przyjemniej niż zwykły s--s.
Jeżeli matka natura wam poskąpiła, to pamiętajcie, że możecie zaspokajać kobietę oralnie i będzie w pełni usatysfakcjonowana. Jeśli kobieta nie jest zaspokojona, to będzie szukała kogoś na boku i ciężko mieć do niej o to pretensje, każdy ma swoje potrzeby.
Ciężko też powiedzieć facetowi, że jest słabym kochankiem, ale jeśli kobieta nie krzyczy, nie wiję się i nie jęczy z rozkoszy, to chyba może się domyślić, że coś jest nie tak.

Chodzenie na divy w celu nauki seksu to słaby pomysł. "Normalny" s--s nie wymaga wielkich umiejętności, a kobieta i tak czerpie największą przyjemność z seksu oralnego, a s--s oralny z divą jest bardzo ryzykowny.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #stulejacontent #s--s
#tfwnogf #przegryw #podrywajzwykopem #divyzwykopem wołam jeszcze @Tiestowiron i @wyjde_z_przegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: same nie wiecie czego chcecie tylko wymagacie. Wy leżycie jak kłody a facet ma stanąć na głowie aby ci było dobrze. A sama potrafisz zrobić aby ci było dobrze? Potrafisz poinstruować faceta jak powinien to robić? Wszystko siedzi w głowie a czy będzie cię lizał w poprzek czy wzdłuż nie ma znaczenia jak ty leżysz i czekasz aż samo przyjdzie.
  • Odpowiedz
ale jeśli kobieta nie krzyczy, nie wiję się i nie jęczy z rozkoszy


@AnonimoweMirkoWyznania: ale Ty wiesz, ze kazdy/kazda inaczej to przezywa?
a to, co opisujesz tez mozna udawac (choc to glupota, ale to juz inna kwestia)?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czytam i czytam i mam 4 wnioski:
1. autor tego wpisu to chyba jakiś zakompleksiony facet, a nie kobieta
2. jeśli jednak kobieta to musi być strasznie słaba w łóżku, skoro za brak satysfakcji z seksu wini facetów.
3. piszesz oczywistość że dobry oral zawsze jest lepszy od seksu, to oczywiste, w obie strony
4. odradzasz chodzenie do prostytutek w celu nauki seksu - nikt tam nie chodzi w
  • Odpowiedz
@TaoHosts: fajnie, że spałeś z każdą kobietą na świecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałabym trochę więcej na ten temat, ale wiem, że czytają to też dzieci, więc nie będę się rozpisywać nad ludzką seksualnością. Laska z tego wpisu po prostu ma małe doświadczenie i myśli, że każdy jest tak zamknięty seksualnie, nie wie co robi w łóżku, czy nie eksperymentuje i teraz ona myśli, że odkryła
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W normalnym związku o takich rzeczach się rozmawia. I próbuje problem rozwiązać. Ale nie, k---a lepiej siedzieć cicho i szukać bolca na boku.

K---a jak ja bym miał tak rozwiązywać problemy inżynierskie to by po tygodniu zginęła setka ludzi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania "Jeśli kobieta nie jest zaspokojona, to będzie szukała kogoś na boku i ciężko mieć do niej o to pretensje, każdy ma swoje potrzeby."

KEK XD Jeśli kobieta nie jest zaspokojona to może znaleźć kogoś na boku i z nim się r----ć, a żyć kosztem tego pierwszego xd
  • Odpowiedz