Wpis z mikrobloga

Dostałem nową pracę. Będę miał w niej kartę Multisport, pod warunkiem, że będę ją wykorzystywał. Trochę #cebula, więc pomyślałem, że warto byłoby z niej korzystać, zwłaszcza, że w tym zawodzie trochę ruchu dla zdrowia dobrze mi zrobi (programista here).

Ze sportem miałem do czynienia ostatni raz w gimbazie, a potem to tylko pingpong i szachy oraz LoL, o ile się liczą xD Znajomi chodzą na siłownię, więc dążenie do zmiany z bardzo #suchoklates na tylko trochę #suchoklates brzmi jak dobry wybór.

Poczytałem na sfd co jeść, bo wiadomo, że najpierw masa, a u mnie z tym kiepsko. Pakowanie na diecie złożonej z kanapek z serem i pomidorem to chyba nie jest dobry pomysł.

Zacząłem od śniadania, bo tego zazwyczaj nie jem wcale xD Kiedyś śmiałem się z pakerów, że piją jakąś kaszkę na przerwach na studbaza. A owies to uważałem, że jest dla konia i nie będę tego jadł. Ale pooglądałem Jaglaka i postanowiłem spróbować.

Kupiłem prawilne Płatki owsiane górskie 0,5 kg za 2 zł w Tesco. Poszukałem na sfd jak to zjeść i nastawiłem się na najgorsze.

Zrobiłem tak: garść płatków owsianych namoczyłem w wodzie, wrzuciłem do gotującej się wody i pogotowałem kilka minut, wyjąłem je z wody i wrzuciłem do pojemnika do blendera ręcznego. Dorzuciłem pół jabłka, trochę pestek ze słonecznika, trochę rodzynek, łyżkę miodu, dolałem trochę mleka, bo było za gęste. Zblendowałem. No i spróbowałem.

Kurde, jakie to dobre ()

#mirkokoksy #dieta #multisport #pracbaza #heheszki #truestory #gotujzwykopem
mk321 - Dostałem nową pracę. Będę miał w niej kartę Multisport, pod warunkiem, że będ...

źródło: comment_5N2DlMk541eZAeUPSTPRBOpeEmwAgGKJ.jpg

Pobierz
  • 7
@mk321: Jak chcesz zmasować to przede wszystkim pilnuj białka. 2g na każdy kilogram masy ciała i odpowiednia objętość treningowa to podstawa. W drugiej kolejności pilnuj żeby być w nadwyżce kalorycznej, żeby dać organizmowi bodziec do gromadzenia zapasów. Ćwicząc sprawiasz, że organizm ma tendencje do odkładania nadwyżki kalorii w masie mięśniowej. Te wszystkie koksy #!$%@?ą kaszę jaglaną i ryż nie dlatego, że to jakieś turbo żarcie tylko dlatego, że to praktycznie czyste