Wpis z mikrobloga

serio #f1 jest takie popularne w polsce, że większość stron jak i wypok jest zawalony powrotem #kubica ? czy to kolejni janusze, którzy będą oglądać ten sport, bo "nasz" będzie jeździć? nie wiem, może i jest to dziwne, ale kompletnie w dupie mam powrót i ewentualne sukcesy kubicy, bo nigdy formuła 1 mnie nie rajcowała. podobnie jak to jak polacy pobiegną w maratonie czy rzucą młotem, bo są to sporty, które mnie w ogóle nie interesują xD
#niepopularnaopinia
  • 16
@czlapka: @ratownik17: ale nie, nie. nie chodzi mi o to, że mnie denerwuje, że wszędzie się o tym gada xD. po prostu nie mam wśród znajomych żadnego fana F1, odkąd kubica przestał jeździć to też za wiele się o tym sporcie nie mówi, a teraz to mam wrażenie, że cała polska się jara F1 i kubicą, a ja taki jeden pozostałem xD
@yahoomlody: No bo się jara tym 3/4 świata motorowego, mamy tu niebywałą historię, która ostatni raz się wydarzyła ponad 40 lat temu za sprawą Nikiego Laudy. A myślisz, że to taka prosta sprawa wrócić do tego elitarnego sportu na świecie, prawie po utracie życia, a potem ręki, pokonać setki chętnych na ten fotel i znów walczyć z najlepszymi?

No jasne, że nie. Udało mu się to zrobić, ponieważ posiada nadal ogromną
@Salgado
@yahoomlody
A czemu Janusze? Jak się ogląda zawody sportowe, to najczęściej motywacja jest to, żeby komuś kibicować. A komu się najlepiej kibicuje? Naszym. Tak samo, jak kiedyś oglądało się Strongmanów bo Pudzianowski, te te narty bo Kowalczyk(?). Tak teraz ludzie nawet niezainteresowani sportem oglądają/obserwują/jarają się Euro gdy gra Polska, czy siatkówką/piłką ręczną/itd. Normalną kolej rzeczy