Wpis z mikrobloga

Większość osób palących trawke,których znam są uzależnieni i jak nie zapalą,mają depresję i są wkurzeni. MARICHUANA NIE UZALEŻNIA ,ONA LECZY ,NATURKA ,HEHE TEN MOMENT KIEDY ZIOMEK SKRĘCA KOLEJNEGO BLANTA HEHE 420
maryśka to g---o gorsze niż fajki i w---a
#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #podludzie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flamezz: Generalnie nie mam nic przeciwko samemu paleniu ale dorabianie sobie ideologi w stylu "HEHE MARIHUAEN LECZY AIDS I NAPROMIENIOWANIE I WOGULE MORZNA PO NIM JEŹDZIĆ SAMOCHODEM A WY CO DALEJ WUDKA XDD" to rak straszny.
  • Odpowiedz
@flamezz: to racja ze zl9 z niej jest spore ale wodk niestety gorsza jest bo jak tez zaczniesz codziennie to wyniszcza organizm jeszcze szybciej, z dwojga zlego alko to zlo ale tez piekne sa te tysiace argumentow ze thc jest dobre i piekne oraz leczy wszystko a tego nigdy prawie nie przegadasz bo to przeciez wujek samo dobro...
  • Odpowiedz
@flamezz: to, że nie uzależnia jest bardzo szkodliwym mitem. jak z każdą używką, która wpływa na świadomość - kiedy zażywasz żeby czasem było jeszcze ciut lepiej to jest spoko, kiedy robisz to żeby zapomnieć, że jest c-----o - to lipa.
  • Odpowiedz
@flamezz: większość palaczy nie zauważa, że jeśli długo palą lolki z tytoniem to bardziej ich ciągnie do tytoniu. Tytoń to zło, a-----l jeszcze większe. Osobiści gdybym miał wybierać s----------e po alku, tytoniu lub marihuanen to wybrałbym marihuanen, jakim trzeba być debilem aby twierdzić, że zielone jest gorsze. Ale to moja osobista decyzja wynikająca z wiedzy jaką ja posiadam a która jest inna aniżeli wiedza, którą wy posiadacie.
  • Odpowiedz