Wpis z mikrobloga

Ktoś ma pomysł jak walczyć z firmą call-center? Dzwonią do mnie regularnie od 2 lat. Blokuję każdy numer. Czasem jest spokój na dłuższy czas, by powrócić ze zdwojoną siłą i wydzwaniać parę razy dziennie. Nie informują o nagrywaniu, nie reagują na prośby ani groźby. Nie mają info skąd mają mój numer, nie wypisują mnie z bazy danych. I ciągle to samo, zaproszenia na pokaz z odbiorem fanta za darmo... Nie mam już sił do tego. Przedstawiają się jako firma TelCenter, ale nie ma o nich informacji.

#pomocy #callcenter
  • 8
@Variv: coś niesamowitego po prostu, zadzwonili z jednego numeru o 14:07, dostali #!$%@?, zadzwoniła ta sama babka z innego numeru, też dostała #!$%@? jeszcze raz. Zablokowałem oba numery i teraz wyświetla mi się, że były 3 połączenia z tego numeru w ciągu 20 minut. #!$%@? mendy.
@Abaddon84: ja przedstawiałem się jako Robert i byli zdziwieni, że jestem kimś innym niż mają w bazie
po ponad miesiącu utwierdzania, ze dzwonią do Roberta i rozłączania się po wskazaniu pomyłki przestali...

teraz jeszcze emaila z fortuną z afryki mi zostały na celowniku ;)
Co to za firmy do Ciebie dzwonią? Bo zdaje się, że twój numer jest w jakiejś bazie zarejestrowany i call center go po prostu kupują, albo - co też jest możliwe - call center taką bazę nielegalnie przetwarza. Jeśli mają ją z firmy, o której myślę, to ta firma (właściciel bazy) może od nich zażądać opłaty za nielegalne wykorzystanie baz. Daj mi znać PRV, to pomogę to załatwić.