Wpis z mikrobloga

Skąd przekonanie o słuszności związków monogamicznych?
Przecież nikt nie jest idealny i stworzony do tego żeby spełniać nasze zachcianki?
Jak idę zjeść na mieście, bo miałem ochotę na BigMaca to zdradziłem żonę? Jej zalewajkę też lubię i zjadłem ze smakiem.
Mam swoje potrzeby, na które nie mam wpływu.
Dlaczego odmawiać sobie przyjemności?
Zadowolony i spełniony ja to lepszy ja dla niej, bo ją kocham. Nawet jeśli zawsze będzie jej czegoś brakować w moich oczach.

#kiciochpyta #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks
  • 20
Skąd przekonanie o słuszności związków monogamicznych?


@sylwester-stallone: Po prostu nakazy kulturowe, związane z dominującą religią na Zachodzie. Jak zwykle chodzi o kontrolę, bo kontrolując ludzką seksualność najłatwiej kontrolować ludzi w każdej inne sferze (stąd np. obsesja prawicy na temat aborcji, antykoncepcji etc.)
@Instynkt: no spoko, ale życie to nie tylko obowiązki ale i przyjemności. te chwilowe uciechy pomagają się tylko odstresować, są szybkie i dlaczego miałyby przeszkadzać w obowiązkach? facet po seksie ma zredukowany stres, czyli chyba jest wydajniejszy. czy nie?
nakazy kulturowe, związane z dominującą religią


@zagubiony_w_przestrzeni: Że co?(ʘʘ)
Wyobraź sobie, że istnieją monogamiczni ateiści.( ͡º ͜ʖ͡º)

życie to nie tylko obowiązki ale i przyjemności. te chwilowe uciechy pomagają się tylko odstresować, są szybkie

@sylwester-stallone Jak chcesz się szybko i skutecznie rozerwać, to wsadź sobie granat w doope.
Wyobraź sobie, że istnieją monogamiczni ateiści.


@GoSiulKa: No ja wiem ;>

Ale kultura zachodnia została ukształtowana przez religię chrześcijańską i nawet jeśli się nie wierzy, to jednak nasiąkasz tym kręgiem kulturowym i jego nakazami/zakazami.
@sylwester-stallone: dla nas facetow sex to tylko sex a dla kobiet jest to powiazane z emocjami wiec kiedy zdradzasz kobiete ona myslisi ze nie kochasz jej tylko ta druga, kobieta natomiast jak zdradza to zadka jest to skok w bok tylko romans oczywiscie nie zawsze. Ale pomysl o tym wiecej o sam zrozumiesz
@Instynkt: a gdzie tak napisałem? jest najprzyjemniejszą rzeczą w życiu, najbardziej pożądaną.

rozchodzi mi się o to że żonę mogę kochać za charakter, osobowość, za to jakim jest człowiekiem i co sobą reprentuje.

ale zwyczajne zwierzę we mnie od czasu do czasu ma ochotę na ostry, wulgarny seks, na seks z dziwką.
a żonę kocham i szanuję i nie chcę jej traktować jak dziwkę tylko jak matkę moich dzieci.

może mam
@sylwester-stallone kobieta w łóżku powinna być dziwką (przy założeniu że to nie wychodzi poza waszą sypialnię). Inaczej seks jest nudny.
To nie jest tak, że monogamia jest zła. Jest dobra, tylko problem leży w tym, że macie #!$%@? seks (bo nie zaspokaja twoich potrzeb), w dodatku z twojej winy, bo zamiast o tym z żoną rozmawiać i ten seks poprawiać (małymi kroczkami), to ty się wolisz rzucać na obce kobiety.