Wpis z mikrobloga

Taka systuacja Mirki i Mirabelki - właśnie, razem z moją różową byliśmy jedynymi pasażerami Boeinga 757 linii Icelandair lecącymi z Kopenhagi do Göteborga. Lot krótki ale wyjątkowo komfortowy i obsługa nawet nam szampana podała a kapitan zwracał się osobiście i przyszedł nas zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wg. wiki powinno do niego wejść między 200 a 289 osób...

#europa #ciekawostki #samoloty #turystyka #podroze #lotnictwo trochę #pokazmorde #mojezdjecie #wygryw
optimus_dime - Taka systuacja Mirki i Mirabelki - właśnie, razem z moją różową byliśm...

źródło: comment_Eiq86FaR2GGK1jyaH5A8ikZCFBhY4Lhy.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedyś wracałem sam nocnym tramwajem z Katowic do Chorzowa Batorego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sepp1991: Kiedyś wracałem tym tramwajem z offa, padnięty po całym dniu koncertów o 4 nad ranem, zagadałem się z nowo poznanymi ludźmi, przegapiliśmy nasz przystanek, wylądowaliśmy w Chorzowie i nie mogliśmy się z stamtąd wydostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Taka systuacja Mirki i Mirabelki - właśnie, razem z moją różową


@optimus_dime: po co te ściemy. Leciałeś sam a różową dopisałeś sobie do atencji :) po prostu nikt nie chciał z tobą lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@optimus_dime: bardzo fajne przeżycie, ale i tak pewnie najbardziej podjarana byłabym widokami z okna, jak zawsze gdy lecę samolotem. :D Kapitan to przyszedł Was obczaić i zapamiętać z takim:

#!$%@?, a więc to przez nich muszę ten kurs robić (,)

...i odszedł łkać cicho w kabinie. #heheszki
  • Odpowiedz