Wpis z mikrobloga

Taka systuacja Mirki i Mirabelki - właśnie, razem z moją różową byliśmy jedynymi pasażerami Boeinga 757 linii Icelandair lecącymi z Kopenhagi do Göteborga. Lot krótki ale wyjątkowo komfortowy i obsługa nawet nam szampana podała a kapitan zwracał się osobiście i przyszedł nas zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wg. wiki powinno do niego wejść między 200 a 289 osób...

#europa #ciekawostki #samoloty #turystyka #podroze #lotnictwo trochę #pokazmorde #mojezdjecie #wygryw
optimus_dime - Taka systuacja Mirki i Mirabelki - właśnie, razem z moją różową byliśm...

źródło: comment_Eiq86FaR2GGK1jyaH5A8ikZCFBhY4Lhy.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
a kapitan zwracał się osobiście i przyszedł nas zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@optimus_dime: Też bym chciała zobaczyć, że jednak lecą ze mną jacyś pasażerowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@optimus_dime: nawet #pokazpolmordy mi wystarczy zeby stwierdzic, ze sciemniasz i zadnego rozowego nie masz. A... i pilot pewnie wyszedl zeby na wlasne oczy zobaczyc te pol mordy za ktore stewardessa dala Ci szampana na pocieszenie. Przyznaj sie, tak bylo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@optimus_dime: Ja z dziewczyną byliśmy ostatnio jedynymi na całej sali w trakcie seansu w kinie. W połowie filmu przyszli sprawdzić co robimy. Jakbym wiedział, że tam nie ma kamer, to by pewnie nas na czymś nakryli.
  • Odpowiedz