Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś wracał z nad #morze #a1 to informuję: janusze z grazynami, wyposażeni w rzesze sebastianów i karynek przejęli wszystkie stacje i restauracje. Nie zjecie, nie wystawców się i będziecie tankować 40 minut. Over.
#bekazpodludzi robiących z McD ekskluzywny lokal #!$%@? bachorlandie i drąc mordy
Pobierz
źródło: comment_kWDJc2IXP4GELDxeFyZNjycxH4BQKrhp.jpg
  • 14
@soosh071: ostatnio miałem okazje śmigać z Niemiec do Wwy A2 i spotkała mnie podobna impreza. Stałem z 25min przed dystrybutorem bo właściciel samochodu przede mną stał sobie w drugiej kolejce po zapiekanki i kawy. Myslalem ze wyjdę i #!$%@? mu ten pusty łeb...

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby na stacji paliw zostawić samochod i zablokować innych bo tak ciężko zapłacić i odstawić samochod kawałek obok żeby sobie zjeść
@kiszczak: @pogop: @Little_Juice:
Chodzi o sposób z nich korzystania, raz na rok chamy wylęgają ze swoich ziemianek i dezorganizują ruch na linii północ-południe. 120 lewy pas, na zamek nie wpuszczamy, bachory #!$%@? bańki w środku na stacji (#!$%@? w moje ciuchy) co 10 km paseratti stoi na prawym i dymi, zakup kawipodvnevo płynu rośnie do rangi #!$%@? rytuału: Grażynko a może latje spróbujesz? A co to? Nie wiem ale
@soosh071: A idź pan. Jakakolwiek trasa jadąca z południa na północ jest festiwalem debili przez weekend- jechałem A1ką, chciałem na szybko zjeść jakiegoś hot-doga bo przeceniłem nieco ile wytrzymam bez śniadania, zjazd na BP, kolejka jakby za darmo te hot-dogi dawali. Pomijam już januszy i grażynki przebierających się na środku parkingu i gówniaki biegające po wylotowej na autostradę. Dramat.
Nie widzicie w tym problemu ponieważ albo nie macie aut, albo to ludzie zbliżeni w zachowaniu do waszych rodziców.


@soosh071 O #!$%@?. Widzę, że zdecydowanie się pomyliłem. Ty nie żadna szlachta, a #!$%@? monarcha( ͡° ͜ʖ ͡°)