Wpis z mikrobloga

Koleżanka właśnie się skarży, że przez te protesty nie mogła dojechać do domu autobusem. Rzeczywiście, wygórowana cena za protest przeciwko temu, co się dzisiaj #!$%@?ło. Powiedziałam jej to, na co ona że od kilkunastu lat i tak było wciąż to samo, teraz to robią porządek. Ja #!$%@?, młoda typiara, 25 lat. Jak tu ma być lepiej?

#polityka #bekazpisu #4konserwy #sejm
  • 13
@stefeczka: no to już wiesz komu nie podawać ręki.
I po co taki ludź żyje? Nażreć się, poruchać, wyspać, na imprezkę wyskoczyć, do roboty bo trzeba.
Mnie przeraża to, że za ten cały porządek będą bekać nasze dzieci i wnuki.
@mirkobogdan: ta myśli jak zrobić prezent emerytom za 6zł i jak wysłać na emerytury 60 letnie kobiety, które statystycznie przez 22 lata będą pobierać świadczenia.
Tak, wydłużenie wieku emerytalnego wynikało z troski o to, żeby to państwo nie jebło i żeby dzieci i wnukowie nie #!$%@? się na śmierć pracując na emerytury
@brmstufldigart To dziwne, a sami się chwalili w jakim to świetnym stanie są finanse państwa.

O tak, bo lepiej jest w ogóle nie dożyć emerytury, albo umrzeć rok po przejściu na nią. Bo kto wie, jakby się zmieniła średnia długość życia gdyby każdy jednak zasuwał do 67 roku.