Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie przed chwila o------o xD
#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow

Otoz, wracam sobie spokojnie do domu po ciezkim dniu w #pracbaza i widze, ze #rozowypasek jedzie na rowerze. Niby nic specjalnego nie?

Tutaj zaczyna sie prawdziwy festiwal s----------a xD laska zatrzymala sie na srodku chodnika, postawila rower i... jakby nigdy nic wsiadla do autobusu jadacego w przeciwnym kierunku.

Zostawila rower miejski na srodku chodnika i pojechala w c--j xD
Pic rel
#wtf #niewiemjaktootagowac #wroclaw #truestory
PanKara - Mirki, co sie przed chwila o------o xD 
#logikarozowychpaskow #bekazrozowyc...

źródło: comment_xd32EjBG3UvxwdCmKrSGhoaaHDUyNAiz.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jucio: przecież @PanKara jest leniwy. Jedynie, gdy atencja sie może zgadzać, wtedy jest w stanie coś zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PepeXD: ale to w sumie zalosne i typowe zachowanie na wykopie, by nabić sobie plusów, atencji, taki to jeszcze nagrywa jak się biją - kozak w necie..
  • Odpowiedz
@PanKara: Nie wiem jak to działa w Polsce, ale w Londynie są stacje dokujące. Jak nie oddasz do stacji, to cały czas masz naliczanie używanie roweru. Problem w tym, że duża część marginesu społecznego znalazła sposób na odblokowywanie zadokowanych rowerów i używanie ich za darmo. Widziałem nawet jeden przemalowany.
Drugą ciekawostką jest to, że teraz wchodzi na rynek firma, która wypożycza rowery bez stacji dokującej. Pobierasz aplikację, skanujesz kod i
trzeciodkonca - @PanKara: Nie wiem jak to działa w Polsce, ale w Londynie są stacje d...

źródło: comment_dsjJ6kxQzer8Co1jotA21b63w9vxzrCY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz