Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sie zastanawiam po co #niebieskiepaski tak się upieraja by mieć ładną dziewczynę? Macie takie parcie na seks, że tak naprawdę i ze średnią i brzydszą (w graniach normy) też byście mogli uprawiać seks i nawet tę osobę polubić a z czasem może i nawet pokochac. Orgazm jest taki sam niezależnie czy partnerka ma ładną czy brzydszą twarz. A posiadanie stałej partnerki to coś fajnego, wsparcie, przyjaźń, seks, nie trzeba stawać na rzęsach by zaimponowac innym babkom, jest spokój. Jedna osoba nas lubi i akceptuje wiec po co szukać nowych. Wytłumaczcie dlaczego musicie mieć ładną? Zwłaszcza młode chłopaki mają fizia na punkcie urody dziewczyn. To chyba jest niedojrzałość.
Przecież wiemy, że w zasadzie z 90% moglibyście uprawić seks (nawet z tymi z króych sie wysmiewacie, że pasztet), ale się wstydzicie pokazywać z niektórymi.,

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak sie zastanawiam po co #niebiesk...
źródło: comment_mRmgj0HUpN6FVjeXLlsA9dBgjeZ9Ns5n.jpg
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: Boże co za komentarze xD Czy średnia wieku tutaj to 16 lat....masz racje OPie,też tak myśle,na dłuższą metę to wygląd nie ma dużego znaczenia,jeśli tylko laska nie jest ewidentnie zapuszczona,otyła.
Problem jest tylko jeden...że średnie laski często mają nie mniejsze wymagania i mniemanie o sobie niż te ładne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Porana123: Może dla Ciebie,dla mnie nie ma takiego dużego.To atut ale są też inne,ważniejsze.A mówie o wymaganiach,bo z tego co piszę OP brzydsze różowe paski mają problemy ze znalezieniem faceta.A mimo to często same nie chcą obniżyć swoich wymagań.
PijanyTygrys: XD

Wytłumaczcie dlaczego musicie mieć ładną?

Przecież wiemy, że w zasadzie z 90% moglibyście uprawić seks


żeby uprawiać seks to przydałoby się, żeby jednak facetowi stanął, jak to ma się stać jeśli będzie patrzył na paszteta?

Zaakceptował: kwasnydeszcz

OgnistaŁania: Po pierwsze to różowe wcale nie są inne.
Po drugie biologia.
Im ktoś mnie inteligentny tym mniej zwraca uwagę na charakter tak swoją drogą.
Dla mnie osobiście z twarzy dziewczyna nie musi być idealna, no ale piersi to być obwisłe.

Zaakceptował: kwasnydeszcz

@ripp1337: ładna żona, cudza żona. wole moje mocne 6/10 i jej zaradność życiową niż #!$%@? 10/10 która siedzi z tobą dla siana i gdy tylko go zabraknie zniknie i twoja diamentowa kolia i szmatki z escady